173 BİN KİŞİ WEB SİTESİNİ ZİYARET ETTİ

GEÇTİĞİMİZ SEZON KISMİ OLARAK KAYAK SEVERLER İLE BULUŞAN, BU SEZON İSE OTEL VE GÜNÜBİRLİK TESİSLERİN YANI SIRA KÜTÜK EV, BUZ PARK GİBİ DEVASA YATIRIMLARIN TAMAMLANMASI İLE GÖZ KAMAŞTIRAN SİVAS YILDIZ DAĞI KIŞ SPORLARI TURİZM MERKEZİ’NİN İNTERNET SİTESİ İLE SOSYAL MEDYA HESAPLARI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR.

ÇEVRE ILLERLE BERABER BÖLGEDE YAKLAŞIK 4,5 MILYON KAYAK SEVERE HIZMET VERMEYI HEDEFLEYEN YILDIZ DAĞI KIŞ SPORLARI TURIZM MERKEZI, ÜLKEMIZDEKI EN IYI 5 KAYAK MERKEZI ARASINDA YERINI ALMAK IÇIN GAYRET GÖSTERIRKEN, BU HEDEF DOĞRULTUSUNDA DA YAPILAN TANITIM FAALIYETLERI OLUMLU NETICELER VERIYOR.

MERKEZIN RESMI INTERNET SITESI OLAN WWW.YILDIZDAGIKAYAKMERKEZI.COM ALAN ADINDA BİR YILDIR HİZMET VEREN İNTERNET SİTESİNİ TOPLAM 173 BİN 638 KİŞİ ZİYARET EDERKEN GERİDE BIRAKTIĞIMIZ OCAK AYI İÇERİSİNDE İSE SİTEYİ 36 BİN 803 KİŞİNİN TIKLAYARAK BİLGİ SAHİBİ OLDUĞU GÖRÜLÜYOR.

SOSYAL MEDYADA DA KISA SÜREDE ATAĞA KALKAN YILDIZ DAĞI KIŞ SPORLARI TURİZM MERKEZİ, BAŞTA FACEBOOK OLMAK ÜZERE, TWİTTER VE İNSTAGRAM’DA KAYAK SEVERLERE HİZMET VERİYOR.

OCAK AYI İÇERİSİNDE SAYFAYI 32 BİN 375 KİŞİNİN ZİYARET ETTİĞİ SAYFAYI EN ÇOK İNCELEYEN İLLER İSE SIRASIYLA; SİVAS, İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, TOKAT, ANTALYA, ADANA, BURSA, KAYSERİ VE SAMSUN OLARAK GÖZE ÇARPIYOR.

SIVAS İL ÖZEL İDARESİ BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YÖNETİLEN İNTERNET SİTESİ VE SOSYAL MEDYA HESAPLARI VATANDAŞLAR İLE KAYAK SEVERLER ARASINDA ÖNEMLİ BİR KÖPRÜ VAZİFESİ GÖREREK MERKEZİN SANAL ORTAMDA TANITIMINI YAPMAYA DEVAM EDİYOR.

GELECEK SEZONDAN ITIBAREN ISE KAYAK MERKEZININ INTERNET SITESI ÜZERINDEN 7/24 CANLI OLARAK İZLENİLEBİLMESİNE İMKAN SAĞLAYAN SİSTEM ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR.

 

 

Bir cevap yazın