HEMŞEHRİMİZDEN BÜYÜK YARDIM

Hayat Ağacı Derneği’ne Sivas’tan olduğu kadar, il dışından da destek sağlanıyor. İstanbul’da yaşayan işadamı hemşehrimiz ve aynı zamanda Sivasspor Yönetim Kurulu üyesi Erdoğan Bozatlı, her fırsatta Hayat Ağacı Derneği’ne destek oluyor.

Hayırsever işadamı Erdoğan Bozatlı, Gıda Bankası aracılığıyla ihtiyaç sahibi kimselere verilmek üzere her yıl olduğu gibi yine bu yıl da bir kamyon dolusu kıyafet bağışladı. Hayat Ağacı Derneği’ne bağışlanan kıyafetler, ambalajlarıyla paketlendikten sonra İstanbul’dan Sivas Belediyesi’ne ait bir kamyonla teslim alındı.

İşadamı Erdoğan Bozatlı, Sivas’ta bulunan arkadaşı Metin Torunoğlu vasıtasıyla yardımları Hayat Ağacı Derneği’ne teslim etti. İşadamı Erdoğan Bozatlı’nın 30 yıllık arkadaşı olduğunu belirten Metin Torunoğlu, herkesi Hayat Ağacı Derneği’ne bağış yapmaya davet etti.

Çeşitli ebatlarda gönderilen 15 bin civarında çocuk penyesini ve kazağı teslim alan Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, işadamı Erdoğan Bozatlı’nın her zaman Hayat Ağacı Derneği’ne yardım gönderdiğini belirterek, kendisine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Hayır sahiplerinin bağışlarının, Gıda Bankası aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine dağıtıldığını ifade eden Başkan Yardımcısı Özaydın, iş adamı Erdoğan Bozatlı’nın devam eden bağışları sebebiyle memnuniyetini ifade ederek yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında emeği ve katkısı olan herkese teşekkür etti.

Bir cevap yazın