AK PARTİ İL TEŞKİLATI SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Ak parti il teşkilatı sivil toplum örgütü temsilcileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda ilimizde bulunan sivil toplum örgütü temsilcileri ile istişare yapmak için özel bir otelde yemekte bir araya gelen ak parti il başkanı avukat ziya şahin, yaklaşan genel seçimler öncesi görüş alışverişinde bulunuyor.

Düzenlenen yemekli toplantıya Ak parti genel başkan yardımcısı Ekrem Erdem,Ak parti Sivas milletvekilleri Ali Turan,Hilmi Bilgin, televizyonumuz yönetim kurulu başkanı Cemalettin Kurt,ak parti teşkilatları ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

Yemekte ilk olarak konuşan ak parti Sivas il başkanı Avukat Ziya Şahin, amaçlarının sivil toplum örgütleri ile hem ülke gündemini hemde Sivas için yapılması planlana çalışmalar hakkında istişare yapmak olduğunu kaydetti.

Daha sonra konuşan belediye başkan vekili Erdal Karaca ise, ülkenin bugünlerde zor bir süreçten geçtiğini belirterek birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Toplantıyı düzenleyen ak parti il teşkilatına teşekkür eden ak parti Sivas milletvekillileri Ali Turan ve Hilmi bilgide yaptıkları konuşma ile sivil toplum örgütü temsilcilerinin görüşlerinin kendileri açısından büyük önem arz ettiklerini belirttiler.

Toplantının son konuşmasını yapan ak parti genel başkan Ekrem Erdem, Türkiye’nin her geçen gün güçlendiğini belirterek, AK Parti hükümetlerinin yaptığı yatırımlara dikkati çekti.

Erdem, 2015 yılında yapılacak genel seçimde yeni Türkiye’nin yolunu açacak kadroların seçileceğini belirterek, “Yeni Türkiye gelecekte çok farklı bir ülke olacak. Demokrasimiz, özgürlük alanlarımız, insan hakları çok daha gelişmiş bir Türkiye olacak. Yeni Türkiye de inanıyorum ki yeni bir anayasayla taçlanacak” diye konuştu.

“Yeni, güzel bir Türkiye kuracaksak bu Anayasa mutlaka değişmesinin gerektiğini vurgulayan erdem şunları kaydetti.

Bir cevap yazın