AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI TANITTI

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ADAYLARI TANITIM TOPLANTISI SONA ERDİ

1 KASIM SEÇİMLERİ İÇİN PARTİLİLER HAZIRLIKLARINI DEVAM ETTİRİRKEN AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ADAYLARI TANITIMI İÇİN TOPLANTI DÜZENLEDİ. SEÇİM STARTINI ANKARA ARENA’DAKİ ” AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY TANITIM TOPLANTISI” İLE VEREN AK PARTİ’DE BAŞBAKAN DAVUTOĞLU 550 MİLLETVEKİLİ ADAYININ TANITILDIĞI TOPLANTIDA BİR KONUŞMA YAPTI. KURULAN EKRANLAR SAYESİNDE TOPLANTI DIŞARIDAN DA TAKİP EDİLEBİLDİ.

 

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU, ÖNCELİKLE AK PARTİ ADAY TANITIM TOPLANTISINA YOĞUN KATILIMDAN DOLAYI SALONA SIĞMAYAN VE DIŞARIDA OLAN KALABALIĞA HİTAP ETTİ. DAHA SONRA BAŞBAKAN DAVUTOĞLU, SALONDAKİ KONUŞMASINDAN ÖNCE YENİ SEÇİM MÜZİKLERİ DİNLETİLECEK. DAVUTOĞLU’NUN KONUŞMASINDAN SONRA İL İL 550 MİLLETVEKİLİ KAMUOYUNA TANITILACAK. SALON İÇİ DIŞARIDA KURULACAK EKRANLAR ARACILIĞI İLE SALON DIŞINDAN DA İZLENMESİ MÜMKÜN OLACAK.

 

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU, TBMM BAŞKANI İSMET YILMAZIN KATILMADIĞI TANITIM TOPLANTISINDA SİVAS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI HİLMİ BİLGİN, SELİM DURSUN, HABİB SOLUK VE HAKAN AKKAŞ İLE TOKALAŞIP BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ.

Bir cevap yazın