AVM’DE, HESABA İTİRAZ EDİNCE AİLESİNİN YANINDA DAYAK YEDİ

AVM’DE, HESABA İTİRAZ EDİNCE AİLESİNİN YANINDA DAYAK YEDİ

Sivas’ta, ticaretle uğraşan adem demir , bir alışveriş merkezinde yemek yediği restoranda, hesap yüzünden çıkan tartışmada çalışanlar tarafından dövüldüğünü iddia ederek suç duyurusunda bulundu.

Olay, geçen pazar günü saat 19.30 sıralarında bir AVM’de meydana geldi. Sivas’ta ticaretle uğraşan ve bir dönem CHP’den milletvekili aday adayı olan Adem Demir, eşi ve 2 çocuğu ile birlikte gittiği AVM’de bir restoran zincirinin şubesinde yemek yedi. Yemek sonrası hesabı ödeyen Demir, para üstü ile birlikte gelen fişe baktığında yemediği ürünlerin de listede yer aldığını iddia ederek garsona itiraz etti. Ardından Adem Demir ile restoran müdürü Mehmet F.Ç. arasında tartışma çıktı. Demir, tartışmaya dahil olan restoran çalışanları tarafından dövüldü.

Hastaneye kaldırılan Adem Demir’in burnunda iki kırık olduğu belirlendi. Tedavisi yapılan Demir, Şehit Adem Tut Polis Merkezi Amirliği’ne giderek restoran ve çalışanlar hakkında şikâyetçi oldu.

Polis merkezi çıkışında konuşan Adem Demir, “Çok traji komik bir olay. Ailemizle yemeğe gittik. Yemeğimizi yedik, tam kalkacakken faturayı istedik. O anda kutu içerisinde adisyon geldi dedi.

Demir Bu tartışma sonrası restoran personelinin kendisine eşi ve çocuklarının yanında saldırdığını ifade etti.

Adem Demir’in avukatı Ahmet Sebahattin Buyrukoğlu da restoran ve çalışanları hakkında şikâyetçi olduklarını ve yasal işlem başlattıklarını söyledi.

Restoran zincirinin şubesi olayla ilgili açıklama yapmazken, müdür Mehmet F.Ç.’nin işine son verildiği öğrenildi. Mehmet F.Ç. ve iş yeri çalışanları hakkında adli soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Kategori: Genel, HABERLER

2041 izlenme

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.