AYHAN, SİVAS’A VEDA ETTİ

6 Mart 2012 tarihinde Sivas il özel idaresinde göreve başlayan Salih Ayhan Sivas’a veda etti.

Paşabahçe kütük evde Salih Ayhan onuruna tertip edilen yemeğe Belediye Başkan Vekili Erdal Karaca, vali yardımcıları turgay ilhan, Mehmet Şerif Olcaş, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Sinan Şen, İl Emniyet Müdürü Turgay Çalışkan, İlçe Kaymakamları, vizyon 58 tv yönetim kurulu onursal başkanı cemalettin kurt, İl Genel Meclis Başkan Vekili Ferhat Ünsal ve meclis üyeleri, birim-ilçe müdürlerimiz ile diğer protokol üyeleri katıldı.

Yemeğin ardından meslektaşları adına bir konuşma yapan Hafik kaymakamı Abdullah Özadalı kendisinin üç yıldır Sivas’ta görev yaptığını hatırlatarak “burası ilk görev yerimdir. Salih abimiz her türlü talebimizi çok rahat ilettiğimiz bir kişidir.’’ dedi

Daha sonra söz alan Sivas belediye başkan vekili Erdal karaca ise hizmet anlamında birlikte çalıştıkları genel sekreterimiz Ayhan ile iyi bir dost ve arkadaş olduklarını ifade etti.

Son olarak kürsüye gelen Sivas il özel idaresi genel sekreteri Salih Ayhan ise Sivas’ta görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “mülki idare amirleri sırası geldikçe görev yaptığı yerlerden ayrılıyor. Bugünde bu sıra bize geldi. Gerçekten çok iyi bir ekip ve meclis ile uyumlu işler ortaya çıkardık” diye konuştu.

Konuşmaların ardından plaket ve hediye töreni gerçekleştirildi

Bir cevap yazın