BAŞBAKAN’DAN VALİLERE UYARI: “HATA YAPIN AMA HAİNLİK YAPMAYIN”

BAŞBAKAN’DAN VALİLERE UYARI: “HATA YAPIN AMA HAİNLİK YAPMAYIN”

Başbakan Binali Yıldırım, Çankaya Köşkü’nde ağırladığı 81 ilin valisine uyarılarda bulunarak “Mesele ülkenin geleceği ve menfaati ise hata yapın ama hainlik yapmayın.” dedi.

Binali Yıldırım, Valilere uyarılarda bulunarak, “Biz en baştan beri millet devletin değil, devlet milletin hizmetinde olacak dedik. Size düşen görev devlet ile millet arasındaki mesafeyi kapatmaktır. Mesafe koymamaktır. Mutluluğunu, sevincini yüreklerinizde hissederek görev yaptığınızı biliyorum. Sizleri bu bilinç ve gayretinizden dolayı tebrik ediyorum fakat hayatın bir gereği olarak sürekli yenilenmeye ihtiyaç var. Başarılarımızla övünerek değil, daima yeni başarılar, daha iyisini nasıl daha iyi yapacağız düşüncesi ile çalışmak mecburiyetindeyiz.” dedi.

Uzun seneler milletimizin yüzü gülmedi diyen Başbakan Binali Yıldırım, hamdolsun, son 15 yılda biz bu durumu tersine çevirdik. Artık milleti yaşat ki devlet yaşatsın, milleti yücelt ki devlet yücelsin prensibini hayata geçirmiş bulunuyoruz.

Mesele ülkenin geleceği ve menfaati ise hata yapın ama hainlik yapmayın. Hata yapmaya alan var ama hainliğe asla alan yok. Bulunduğunuz şehirlerden milletin emaneti sizlerin omuzlarınızdadır. Rızasını beklediğiniz yegane mercii milletin ta kendisidir.” ifadelerini kullandı.

Kategori: Genel, HABERLER

152 izlenme

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.