BAŞKENT ŞEHİDİNİ UĞURLADI

BAŞKENT ŞEHİDİNİ UĞURLADI

ŞEHİT OLAN KOMİSER YARDIMCISI KIRIMLI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

 

DİYARBAKIR’IN SİLVAN İLÇESİNDE TERÖRİSTLER TARAFINDAN KANASLA VURULAN VE 18 GÜNDÜR YOĞUN BAKIMDA TEDAVİ GÖREN KOMİSER YARDIMCISI ŞEHİT OLDU. ŞEHİT ENİS KIRIMLI ANKARADA DÜZENLENEN TÖRENLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

 

Silvan’ın Tekel, Konak ve Mescit mahallelerinde ilan edilen sokağa çıkma yasağının sürdüğü 5 Kasım’da teröristler tarafından kanasla vurulan Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nde görevli komiser yardımcısı Enis Kırımlı 18 günlük yaşam savaşı kaybetti. Kırımlı, bu akşam tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi yoğun bakım servisinde şehit oldu.

ŞEHİT KIRIMLI MEMLEKETİ ANKARADA DÜZENLENEN TÖRENLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

Şehit olan Komiser Yardımcısı Enis Kırımlı için ANKARA KOCATEPE CAMİİNDE kılınan cenaze namazına, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, CHP Genel Bakanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, İçişleri Bakanı Selami Altınok, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları ile şehidin babası Mehmet ve annesi Ümmühan Kırımlı ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir cevap yazın