BBP GENEL BAŞKANI DESTİCİ’NİN ACI GÜNÜ

BBP GENEL BAŞKANI DESTİCİ’NİN ACI GÜNÜ

DESTİCİ CENAZE TÖRENİNDE GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ (BBP) GENEL BAŞKANI MUSTAFA DESTİCİ’NİN ACI GÜNÜ. DESTİCİ’NİN ABLASI MÜKERREME DESTİCİ VEFAT ETTİ. ABLA DESTİCİ’NİN CENAZESİ ESKİŞEHİRİN GÜNYÜZÜ İLÇESİNDE TOPRAĞA VERİLDİ.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici’nin ablası Mükerreme Destici (58), dün bir süredir tedavi gördüğü Eskişehir Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetmişti. Mükerreme Destici’nin memleketi olan Günyüzü ilçesine bağlı Gecek Mahallesi’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına, merhumenin kardeşi Mustafa Destici’nin yanı sıra, Milli İttifak ortağı Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, BBP’nin merhum genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu ve oğlu Furkan Yazıcıoğlu, Sivrihisar Kaymakamı Erdinç Yılmaz, Günyüzü Kaymakamı Mustafa Gün, Eskişehirspor As Başkanı Ahmet Yalçın, yakınları ve sevenleri katıldı.

Merhume Mükerreme Destici’nin cenazesi, ilk olarak baba ocağına getirildi. Burada helallik alınmasının ardından merhumenin cenazesi, köy camisinde kılınan cenaze namazı sonrası BBP Genel Başkanı Destici’nin ve sevenlerinin omzunda köy mezarlığına kadar taşınarak aile kabristanına defnedildi.

Öte yandan cenaze namazı sırasında BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve babası Ali İhsan Destici, namaz için tuttukları safta gözyaşlarına boğuldu.

Bir cevap yazın