BERBER VE KUAFÖRLERDE TATİL YAPACAK

BERBER VE KUAFÖRLERDE TATİL YAPACAK

Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasının olağan genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut başkan Ömer Şeker, tekrar seçildi.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği salonunda gerçekleştirilen ve divan başkanlığını Sesob Başkan vekili Ali Kılıç’ın yaptığı genel kurulda saygı duruşu ve istiklal marşı okundu.
Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ömer Şeker, görev yaptığı süre içerisinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Yönetim , Denetim Kurulu Raporları, bilançolar , gelir ve gider tablosu okunduktan sonra Pazar günleri erkek kuaförlerin, Salı günü ise bayan kuaförlerin hafta tatili yapmaları üyelerin oylarıyla kabul edildi.
Ayrıca erkek ve bayan kuaförlerin mesai saatlere uymaları konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.
Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasının unvanında da değişiklik yapıldı. Üyelerin oylarıyla odanın ismi Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları Esnaf ve Sanatkarlar Odası oldu.
Dilek ve temenniler bölümü sonrasında tek liste ile gidilen seçim sonrasında Ömer Şeker, genel kurula katılan üyelerin tamamının oyunu alarak güven tazeledi.

Kategori: Genel, HABERLER

456 izlenme

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.