“CİZRE’DE OPERASYONLAR SONA ERDİ”

İÇİŞLERİ BAKANI EFKAN ALA, CİZRE’DE TERÖRİSTLERE YÖNELİK YAPILAN OPERASYONLARIN SONA ERDİĞİNİ BELİRTEREK, “ÖĞLEN İTİBARİYLE TERÖRİSTLER BERTARAF EDİLMİŞ, ALANDA HAKİMİYET KURULMUŞTUR. ÇUKURLARIN KAPANMASI, BARİYERLERİN KALDIRILMASI BİRAZ ZAMAN ALABİLİR” DEDİ.

İÇİŞLERİ BAKANI EFKAN ALA, SİLAHLI VE MOLOTOFLU SALDIRI DÜZENLENEN KÜÇÜKÇEKMECE’DEKİ YENİ AKİT GAZETESİ’Nİ ZİYARET ETTİ. SALDIRIYLA İLGİLİ BİLGİ ALAN BAKAN ALA, GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ.

BAKAN EFKAN ALA, YAPTIĞI ZİYARETİN ARDINDAN GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLADI. ALA, GAZETELERE YAPILAN SALDIRILARLA İLGİLİ, “TÜRKİYE’DEN ALABİLECEKLERİ HİÇ BİR ŞEY YOKTUR. NE BASINI SUSTURABİLİRLER NE DE TÜRKİYE’Yİ YOLUNDAN ALI KOYABİLİRLER. BÜTÜN BU MESELELERİ SOĞUK KANLI ŞEKİLDE ÇÖZEREK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ. “DEDİ.

EFKAN ALA, CIZRE’DE TERÖRISTLERE YÖNELIK YAPILAN OPERASYONLARIN BİTTİĞİNİ BELİRTEREK, “BİRAZ ÖNCE OPERASYONLAR BİTTİ. CİZRE’DE OPERASYONLAR SONA ERDİ, ÇOK BAŞARILI BİÇİMDE. BUNDAN SONRA ARAMA- TARAMA FAALİYETLERİ DEVAM EDECEK.”DEDİ.

 

 

Bir cevap yazın