CÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET HEYECANI YAŞANDI

Cumhuriyet Üniversitesi İletişim Fakültesince 2014-2015 mezunları için mezuniyet töreni düzenlendi
Fakültenin konferans salonunda gerçekleştirilen mezuniyet törenine Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Erol, öğretim üyeleri ile öğrenci aileleri katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından kısa bir konuşma yapan İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Erol, bir toplumun huzuru ve refahının yetiştirmiş olduğu özgür iradeli bireylerin sayısıyla ölçülebileceğini kaydetti.
Konuşmasının ardından mezun olan öğrenciler için hazırlanan veda filmi katılımcılara izlettirildi.
Cumhuriyet Üniversitesi İletişim Fakültesi mezuniyet töreni, dereceye girenlere ödüllerinin verilmesi ile devam etti. Fakülte birincisi Özgül Kılıç’a ödülünü Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, Fakülte İkincisi Derya Denizlioğlu’na ödülünü Dekan Prof. Dr. Metin Erol ve Fakülte üçüncüsü Hasan Sökmen’e ise ödülünü Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ümit Arklan takdim etti.
Aynı zamanda İletişim fakültesinde ders veren Vali Yardımcısı Salih Ayhan burada yaptığı kısa konuşmada mezun öğrencilere gelecekteki hayatlarında başarılar diledi.
Mezuniyet töreni öğrencilere öğretim üyeleri tarafından takdir belgelerinin verilmesinin ardından Fakülte bahçesinde Araştırma Görevlisi Ersin Polat’ın mezuniyet andı içtirdi. Daha sonra geleceğin iletişimcileri keplerini havaya fırlattıktan sonra davul zurna eşliğinde mezuniyetlerini kutladılar.

Bir cevap yazın