CÜ MERKEZİ KAFETERYADA TADİLAT TAMAMLANDI

CÜ MERKEZİ KAFETERYADA TADİLAT TAMAMLANDI

CÜ MERKEZİ KAFETERYADA TADİLAT TAMAMLANDI

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MERKEZÎ YEMEKHANESİNDE YENİLEME, BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI VE ÖĞRENCİLERİN HİZMETİNE AÇILDI.

 

 

 

Uzun yıllardır SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ Merkezî Yemekhane’nin birinci katında hizmet veren kafeterya,  yapılan yenileme çalışmalarının ardından hizmet vermeye başladı.

Fırın ve ızgara alanlarının da sterilizasyon şartları dikkate alınarak düzenlenen kafeteryada oturma alanları, yemek masaları ve sandalyeleri baştan aşağı yenilendi.

Yeni yüzü ile öğrenci ve personelimize hizmet verecek olan Merkezî Kafeterya’da etli ekmekten, Sivas köftesine, cipsten tosta kadar birçok ürün hazırlanmaktadır.

Eğitim-öğretim yılının açılması ile öğrenciler için yenilenen Merkezî Kafeterya önünde Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü öğrencileri tarafından 8-12 Ekim 2018 tarihleri arasında öğle yemeği saatlerinde mini konser düzenlenecek.

Öğrencilerin memnuniyeti ile karşılanan bu güzel uygulamada birçok öğrenci türkülere eşlik ederken, diğer yandan bol bol halay çekti.

Kategori: HABERLER

326 izlenme

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.