CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN 4 İLİN PARTİ KONGRELERİNE KATILDI

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN  4 İLİN PARTİ KONGRELERİNE KATILDI

Sivas –  Kırşehir-Kırıkkale-Yozgat- İl Kongrelerine canlı bağlantı ile katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi. Erdoğan konuşmasında, parti yönetimlerinden toplumun her kesimine ulaşarak sorunlarını ve taleplerini dinlemelerini istedi.

ERDOĞAN ,SALGIN NEDENİ İLE ERTLENEN KONGRELERİ YAPMAYA BAŞLADIK”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da Kongreye Video Konferans İle Bağlandı . Erdoğan burada yaptığı konuşmada , salgınla mücadele tedbirler sebebiyle bir süre ara verilen kongrelere yeniden başladıklarını ifade ederek , ilerleyen günlerde de il kongrelerinin devam edecğini belirtti.

ERDOĞAN “YENİ İSİM VE YENİ SESLERLE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

Ak Parti’nin büyük kongre öncesi tüm hazırlıkları bitirdiklerini ve partinin kendini ve kadrolarını yeni isimlerle ve yeni seslerde tahkim ettiklerini belirtti.

ERDOĞAN “SİYATTE ASIL BELİRLEYİCİ OLAN YÜZ YÜZE İLİŞKİDİR”

Erdoğan , medya ve sosyal medyanın önemli olduğu ama asıl önemli olanın yüz yüze iletişim olduğunu ifade etti.

ERDOĞAN “HER GÜNÜMÜZÜ SEÇİM GÜNÜ GİBİ GEÇİRECEĞİZ”

Erdoğan teşkilat üyelerine , 2023 ‘e kadar her günümüzü seçim günü gibi görüp çalışacağız dedi.

2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak hem Meclis’te ezici bir çoğunlukla temsil edileceğiz hem de Cumhurbaşkanlığı seçimini tekrar kazanacağız diyen ERDOĞAN ,. İllerimizde Cumhur İttifakı olarak, gerek AK Parti olarak, gerek MHP olarak, gerek BBP olarak Cumhur İttifakı güçlenerek yarınlara yürümektedir, yürüyecektir” diye konuştu.

ERDOĞAN, “ZERRE KADAR ONURU OLSA O KOLTUKTAN ÇEKİP GİDERDİ”

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun AK Parti ve kendisine yönelik açıklamalarını eleştiren ve CHP’ye oy verenlerin bu zihniyeti en kısa sürede tasfiye edeceğine inandığını belirten Erdoğan, “Bizi ne terör örgütlerinin alçaklıkları, ne kuyruk acısıyla üzerimize saldıranların oyunları ne de önümüze kurulan tuzaklar yoruyor şeklinde konuştu .

 “ASIL YAPACAKLARIMIZ DAHA İLERDEDİR”

Erdoğan ,Önceliklerinin, Türkiye’nin güvenliği ve huzuruyla birlikte milletin her bir ferdinin iş, aş, sağlık, eğitim, adalet gibi temel beklentilerine cevap verecek projeler geliştirmek ve bunları uygulamak olduğunu ifade etti.

Erdoğan son olarak , Bugün 4 il kongremizi video konferans vasıtasıyla gerçekleştirdik hayırlı olsun.” Diyerek konuşmasına son verdi.

admin

Bir cevap yazın