DEMOKRASİ NÖBETİ SAĞANAK YAĞIŞ ALTINDA SÜRDÜ

FETHULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ’NÜN (FETÖ) DARBE GİRİŞİMİNİN ARDINDAN SİVAS’TA DEMOKRASİ NÖBETİ 7’İNCİ GÜNÜNDE SAĞANAK YAĞIŞ ALTINDA DEVAM ETTİ.

15 TEMMUZ’DA FETÖ MENSUBU BİR GRUP ASKERİN GERÇEKLEŞTİRMEK İSTEDİĞİ DARBE GİRİŞİMİNİN ARDINDAN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ÇAĞRISIYLA MEYDANLARA ÇIKAN SİVAS HALKI DEMOKRASİ NÖBETİNİ SÜRDÜRÜYOR.

SAĞANAK YAĞIŞ ALTINDA DEVAM EDEN NÖBETTE VATANDAŞLAR FETÖ’NÜN GERÇEKLEŞTİRMEK İSTEDİĞİ DARBE GİRİŞİMİNİ PROTESTO ETTİ. ŞEHİTLER İÇİN KURAN-I KERİM OKUNURKEN, VATANDAŞLAR CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A SEVGİ GÖSTERİLERİNDE BULUNDU. VALİ GÜL VE BELEDİYE BAŞKANI SAMİ AYDIN ÇADIRLARDA DEMOKRASİ NÖBETİ TUTAN VATANDAŞLARI ZİYARET EDEREK, SOHBET ETTİ.

SİVAS SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI PLATFORMU ADINA BASIN AÇIKLAMASINI YAPAN MUHAMMED ALİ GENÇ, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN 15 TEMMUZ GECESİ TARİHİNİN EN ALÇAK, EN ÇİRKİN VE EN BÜYÜK SALDIRISINA UĞRADIĞINI SÖYLEDİ. ÜLKENİN, MİLLETİN, DEVLETİN VE DEĞERLERİN ÇOK AĞIR BİR TEHDİT ATLATTIĞINI VURGULAYAN GENÇ, ŞUNLARI KAYDETTİ.

Bir cevap yazın