DOĞRUYOL PARTİSİ SİVAS İL BAŞKANI BELLİ OLDU

DOĞRUYOL PARTİSİ  SİVAS İL BAŞKANI BELLİ OLDU

Doğruyol Partisi Sivas İl Başkanlığına yeni bir atama gerçekleştirildi . İl başkanlığına Parti Genel merkezi tarafından , Mehmet Bölük Atandı .  Genel Merkez Tarafından Mazbatası Verilen Başkan Bölük, Yaptığı Basın Açıklaması İle Doğruyol Partisi Sivas İl Başkanı Olduğunu Kamuoyuna Duyurdu.

Başkan Bölük açıklamasında Sayın Genel Başkanımız Çetin Özaçıkgözün tensipleri doğrultusunda Sivas’a Doğruyol Partisinin il başkanı olarak görev tarafıma tevdi edilmiştir. Öncelikle bu görevi şahsıma tevdi eden ve bu göreve beni laik gören Sayın Genel Başkanımıza teşekkür ederim dedi.

Bölük , Değerli hemşehrilerimiz Doğruyol Partisi Sivas İl Başkanı olarak Sivas’ımıza siyaset anlamında yeni bir soluk olacağımızı ve siz değerli halkımıza hizmet etmek adına bu yola çıktığımızı ifade etmek isterim.Ben şahsım adına 2007 yılından bugüne içinizden bir kardeşiniz olarak siyasi alanlarda birçok görevde yer alarak bu günlere kadar sizlerin desteği ile gelmiş bulunmaktayım.İşte bu bağlamda bizler Doğruyol Partisi Sivas İl başkanlığı olarak Sivas’ta partimizin yönetiminde görev alacak arkadaşlarımızı da belirlemiş durumdayız.

Doğruyol Partisi Sivas İl Başkanlığı olarak yönetim kurulumuzda görev alan arkadaşlarımızla birlikte şehrimizi siyasi anlamda yeni fikir ve düşüncelerimizle daha iyi yerlere getireceğimize inancımız tamdır dedi.

Bölük ayrıca ,  Sivas’ımıza geçmişten bugüne bir çok yatırımların gelmesinde vesile olan ve bu yatırımları şehrimize kazandıran kıymetli siyasetçilerimiz ile her daim bizde istişareler içerisinde olarak her türlü yeni fikir ve yatırımların şehrimize kazandırılması adına gerekli platformlarda açıkça konuşacağımızı ve siz değerli halkımıza hizmetkar olarak çalışacağımızı bilmenizi isterim. Saygılarımla.” Şeklinde konuştu

admin

Bir cevap yazın