EKEN, “TSO’NUN SAYGINLIĞINI KAYBETTİĞİ İDDİALARINA YANIT VERDİ”

EKEN, “TSO’NUN SAYGINLIĞINI KAYBETTİĞİ İDDİALARINA YANIT VERDİ”

EKEN, “TSO’NUN SAYGINLIĞINI KAYBETTİĞİ İDDİALARINA YANIT VERDİ”

Her Hafta Vizyon 58 Tv Ekranlarında Yayınlanan Genel Gündem Programının Bu Haftaki Konuğu Sivas Ticaret Ve Sanayii Odası Başkanı Mustafa Eken Oldu.

Başkan Eken  Canlı Yayında Ali Dağ’ın Sorularına Cevap Verdi .

Eken, Demirağ Organize Sanayii Bölgesi , 1. Organize Sanayii Bölgesinin Cazibe Bölgesi Olması ve Lojistik Köy  Konusunda Ki Çalışmaların Son Durumu Hakkında Bilgiler Verdi.

Eken, 2023 yılında 100 adet fabrika kesinlikle getireceğiz ve bu fabrikaların 2023 yılında bir çoğu faaliyete geçmiş olur dedi. 

Eken, bakıyoruz ki odamız 4 yılda hiçbir şey yapmamış gibi bir görüntü sergileniyor diyerek, oda hakkında yapılan eleştirilere de cevap verdi .

Eken, Sivas Ticaret ve Sanayi odası  saygınlığını kaybediyor iddialarına da cevap verdi. Eken, 4 yıl 3 aydır meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden görev yaptığını ifade ederek ,  Odanın Saygınlığı bizim dönemimizde tavan yaptı dedi.

Eken Geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan Zeki Özdemir ile ilgili olarak “3 dönem 18 yıla yakın meclisde görev aldığını hatta yönetim kurulu başkan vekilliği yaptığını bugün Sivas için düşündüklerini keşke bu süre içersinde yapsaydı” açıklamasında bulundu.

Başkan Eken “Eğer benim odanın saygınlığınımı düşürdüğümü düşenen varsa bana oy vermesinler dedi.

Listelerde değişiklik yapıldığı iddialarına da cevap veren Eken, tüm değişikliklerin meclis kararı ile yapıldığını asılsız iddialarda bulunan kişilerin meclis kararına saygı duymadığını ifade etti.

haber

Bir cevap yazın