GÜRÜN BELEDİYESİ ALTYAPIYA HIZLI BAŞLADI

GÜRÜN İLÇESİNDE BELEDİYE EKİPLERİ BAHARIN GELMESİ İLE BİRLİKTE ALTYAPI ÇALIŞMALARI BAŞTA OLMAK ÜZERE, BİR ÇOK ALANDAKİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI.

 

GÜRÜN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI EKİPLER YENİ SEZONA HIZLI BAŞLADI.

2016 ÇALIŞMA SEZONUNU AÇAN GÜRÜN BELEDİYESİ, ALTYAPI, ÜST YAPI VE PARK BAHÇE DÜZENLEMELERİNE KADAR BİRÇOK ALANDA ÇALIŞMALARA BAŞLADI.

İLK PLANDA MEZARLIĞIN ETRAFININ BETON KALIPLARLA ÇEVRİLECEĞİNİ SÖYLEYEN BELEDİYE BAŞKANIMIZ NAMİ ÇİFTÇİ, BU DÜZENLEMENİN İLÇEMİZDE İHTİYAÇ DUYULAN TÜM MEZARLIKLARA UYGULANACAĞINI KAYDETTİ.

BELEDİYE OLARAK 2015 YILININ DOLU DOLU GEÇİRİLEN BİR YIL OLDUĞUNU KAYDEDEN BELEDİYE BAŞKANI NAMİ ÇİFTÇİ, YAPTIĞI YAZILI AÇIKLAMADA “TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE HAK ETTİKLERİ EN GÜZEL HİZMETİ SUNMAK VE İLÇEMİZİ KALKINDIRMAK İÇİN ELİMİZDEN GELEN HİZMETİN EN İYİSİNİ SUNMANIN GAYRETİNDEYİZ” DEDİ. BAŞKAN ÇİFTÇİ 2016 YILINDA DA ÇALIŞMALARIN ARALIKSIZ SÜRECEĞİNİ VE BİR ÇOK PROJEYE İMZA ATACAKLARINI BELİRTEREK, “EKİPLERİMİZ, SUÇATI GÖKPINAR MAHALLESİ ÇARDAK LOKANTASI MEVKİİNDE 220, IŞITAN MAHALLESİ TOPAKLAR SOKAK’TA 250 METRE KANALİZASYON HATTI DÖŞEDİ. AYRICA SUÇATI GÖKPINAR MAHALLESİ, KARASAR KÖYÜ YOLU ÜZERİNDEKİ EVLERİN SU SORUNUNU ÇÖZMEK İÇİN 320 VE ÇAYBOYU MAHALLESİ KARAKAYA SOKAĞA 250 METRE EK SU HATTI DÖŞEDİK. BUNLAR HENÜZ BAŞLANGIÇ. KANALİZASYON HATTI BULUNMAYAN BİR TEK SOKAK KALMAYANA DEK ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEKTİR. İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE VE YILLARDA DAHA BÜYÜK ÇALIŞMALARA İMZA ATACAK VE GÜZİDE İLÇEMİZİ GÜZEL GÜNLERE HEP BİRLİKTE TAŞIYACAĞIZ. İLÇEMİZ KÜLTÜREL YAPISIYLA, MODERNLİĞİYLE DİĞER İLÇELER ARASINDAKİ FARKINI 2016 YILINDA DA ORTAYA KOYACAKTIR” İFADELERİNİ KULLANDI.

Bir cevap yazın