GÜRÜN’DEKİ HİZMETLER ELE ALINDI

GÜRÜN KAYMAKAMI FATİH ÖZDEMİR, GÜRÜN MECLİS ÜYELERİ VE MUHTARLARDAN OLUŞAN HEYET SİVAS İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ SALİH AYHAN VE MECLİS BAŞKANI SEDAT ÖZATA’YI ZİYARET EDEREK İLÇEDE YÜRÜTÜLEN HİZMETLERİ ELE ALDI.

ZİYARETTE KONUŞAN GENEL SEKRETERİMİZ SALİH AYHAN, GÜRÜN’DE ÇOK GÜZEL BİR BERABERLİĞİN OLDUĞUNU BELİRTEREK, “İNŞALLAH BU BERABERLİK HER YERDE HÂKİM OLUR. GÜRÜN’DEKİ BU HUZUR VE BERABERLİK ORTAMI HİZMETLERE DE OTOMATİK OLARAK YANSIMAKTA. BU ORTAMA VESİLE OLAN BAŞTA KAYMAKAMIMIZA, MECLİS ÜYELERİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM DEDİ.

GÜRÜN KAYMAKAMI FATİH ÖZDEMİR İSE GÜRÜN’ÜN GÜZEL BİR İLÇE OLDUĞUNU BELİRTEREK, İLÇENİN SİVAS İL ÖZEL İDARESİ’NDEN ÇOK SAYIDA YATIRIM ALDIĞINI SÖYLEDİ.

 

GÜRÜN MECLİS ÜYESİ TUNCAY ŞİMŞEK DE İLÇEDE YAPILACAK HİZMETLERİ BİRLİKTE BELİRLEDİKLERİNİ BELİRTEREK, ŞU İFADELERİ KULLANDI.

GÜRÜN’ÜN DİĞER MECLİS ÜYESİ BEKİR TANYILDIZ DA İLÇEDEKİ BİRLİK VE BERABERLİĞE VURGU YAPARAK MECLİS BAŞKANI SEDAT ÖZATA’YA GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ.

SON OLARAK SÖZ ALAN GÜRÜN ZİRAAT ODASI BAŞKANI HÜSEYİN AKTEPE İSE GÜRÜN’E YAPILAN HİZMETLERİN DEVAMINI BEKLEDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

KAYMAKAM ÖZDEMİR VE BERABERİNDEKİ HEYET ZİYARETTE İL GENEL MECLİS BAŞKANI SEDAT ÖZATA’YI DA ZİYARET EDEREK HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDU.

Bir cevap yazın