HALİL İBRAHİM TEMİZ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

HALİL İBRAHİM TEMİZ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MEMURSEN SİVAS İL TEMSİLCİSİ VE EĞİTİM-BİR-SEN SİVAS 1 NOLU ŞUBE BAŞKANI HALİL İBRAHİM TEMİZ BUGÜN ADAYLIĞINI AÇIKLADI. TEMİZ, EĞİTİM ÇALIŞANLARININ SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE DEVAM ETMESİ İÇİN ADAYLIĞIMI İLAN EDİYORUM DEDİ.

HALİL İBRAHİM TEMİZ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Memursen Sivas İl Temsilcisi Ve Eğitim-Bir-Sen Sivas 1 Nolu Şube Başkanı Halil İbrahim Temiz Bugün Kameralar Karşısına Geçerek, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanlığına Adaylığını Açıkladı.

Eğitim-Bir-Sen ‘İn Bin Yıllık Medeniyetimizin Havzasından Beslenmiş, Çağın Soylusu Mehmet Akif İnan’ın, Hakkın Ve Haklının Yanında Durma İlkesi  İle Kurduğu Kutlu Bir Mücadele Hareketi Olduğunu İfade Eden Temiz,  Seçim Sürecine Girdiklerini Ve Bu Sürecin Hizmette Yarış Anlayışla Sürdürüleceğine İnancım Tamdır Dedi.

Temiz, 17 Kasım 2018 Tarihinde Yapılan 6.Şube Olağan Genel Kongresinde Delegelerin Büyük Bir Teveccühü İle Yönetime Layık Görüldüğünü İfade Eden Temiz Yaptıklarını Faaliyetlerden Bahsetti.

Maaş Promosyonları İle İlgili Olarak ta Açıklama Da Bulunan Temiz, Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ve Bankalarla Defalarca Görüştük Mevcut Sözleşmenin İyileştirilmesini Konusunda Baskımız,  Sonuç Elde Edilinceye Kadar Sürecektir Dedi.

Öğretmen Kariyer Basamağı İle İlgili Olarak Görüşlerini İfade Eden Temiz , Sınavın Yapılmasının Büyük Tepkilere Neden Olduğunu İfade Etti.

Eğitim Ve Öğretime Hazırlık Ödeneği İle İlgili De Açıklamada Bulunan Başkan Temiz, Bu Ödeneğin Bir Maaş Tutarından Az Olmaması Gerekir Dedi.

Temiz Açıklamasına Hacı Bektaşi Veli’nin Sözleri İle Son Vererek Adaylığını Açıkladı.

haber

Bir cevap yazın