“İLBEYLİLER 8 KİŞİDEN DE 80 KİŞİDEN DE BÜYÜKTÜR”

“İLBEYLİLER 8 KİŞİDEN DE 80 KİŞİDEN DE BÜYÜKTÜR”

“İLBEYLİLER 8 KİŞİDEN DE 80 KİŞİDEN DE BÜYÜKTÜR”

ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE İLBEYLİLER DERNEĞİNDE YAPILACAK OLAN SEÇİM İÇİN 8 KİŞİDEN OLUŞAN BİR GRUBUN YAPTIĞI İSTİŞARE TOPLANTISINA İLBEYLİ YÖRESİ MUHTARLARINDAN TEPKİ GELDİ. BÖLGE MUHTARLARI ADINA KONUŞAN HANLI KÖYÜ MUHTARI MUSTAFA DEVECİ YÖRENİN TÜM İNSANLARINI TEMSİL HAKKI OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

Geçtiğimiz günlerde İlbeyli Yöresinden 8 kişilik bir grubun istişare toplantısı yaparak ilerleyen günlerde yapılacak olan İlbeyliler Derneği genel kurulu hakkında değerlendirmelerde bulunması yörede bulunan muhtarların tepkisini çekti.

Bir restoranda düzenlenen kahvaltı programında yapılan istişare toplantısına tepki gösteren yöre muhtarları her İlbeyli’nin temsil hakkı olduğunu ifade ettiler.

Grup adına konuşan Hanlı Köyü Muhtarı Mustafa Deveci, yapılan istişare toplantısına kimlerin katılacağına 8 kişinin karar vermeye çalıştığını söyledi.

Deveci, yapılan istişare toplantısında muhtarlara söz hakkı verilmediğini ve temsil haklarının yok sayıldığını kaydetti.

Temsil haklarının yok sayılmasını kabul etmediklerini belirten Deveci, yeni bir oluşum meydana getirerek İlbeylileri en güzel şekilde temsil edeceklerini söyledi.

haber

Bir cevap yazın