İTTİFAKIMIZI BOZMAYA ÇALIŞANLARA FIRSAT VERMEYECEĞİZ

İTTİFAKIMIZI BOZMAYA ÇALIŞANLARA FIRSAT VERMEYECEĞİZ

İTTİFAKIMIZI BOZMAYA ÇALIŞANLARA FIRSAT VERMEYECEĞİZ

 

GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİN MECLİSTE OLMASI GEREKTİĞİNİ İFADE EDEN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ SİVAS MİLLETVEKİLİ ADAYI AHMET ÖZYÜREK SEÇİM GEZİLERİNE ESNAFLARLA BAŞLADI.ATATÜRK CADDESİ KEPÇELİ MEVKİ VE PAZARTESİ PAZARINI GEZEREK VATANDAŞLARDAN DESTEK VE DUA İSTEYEN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ SİVAS MİLLETVEKLİLİ ADAYI ÖZYÜREK CUMHUR İTTİFAKININ 2023’E KADAR DEVAM EDECEĞİNİ BELİRTEREK BU BİRLİKTELİĞİ BOZMAK İSTEYENLERE İNAT CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞANDIR

 

Daha güçlü daha müreffeh daha huzurlu daha istikrarlı daha güvenli bir Türkiye için Cumhur İttifakına destek olunmalı diyen Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek son güne kadar seçim çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

İlk olarak Atatürk Caddesi ve Kepenek Caddesi mevkiinde bulunan esnafları tek tek gezerek sıkılmadık el çalınmadık kapı bırakmayan Milletvekili Adayı Özyürek esnaftan ve vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Özyürek, İttifak’ın 25 Haziran’da sona ereceği şeklinde dedikoduların üretildiğini dile getirerek, şunları kaydetti.

Daha sonra Pazartesi Pazarında gezilerine devam eden Milletvekili Adayı Özyürek, pazarcı esnaflarının sorun ve sıkıntılarını dinledi. Özyürek’e gezisinde Sivas Pazarcılar Odası Başkanı Adem Argın’da eşlik etti.

İftar programında davet edildiği bir eve giden Milletvekili Adayı Özyürek ezanın okunmasıyla birlikte dua edip oruçlarını açtılar

Kategori: HABERLER

179 izlenme

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.