KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ ULUSLAR ARASI KARATE ŞAMPİYONASINDAN SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KARATE TAKIMI  BAŞARI İLE DÖNDÜ . 31 AĞUSTOS- 2 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA FATSA 75. YIL SPOR SALONUNDA YAPILAN ŞAMPİYONAYA KATILAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KARATE TAKIMI 1 ALTIN, 1 GÜMÜŞ VE 3 BRONZ MADALYA KAZANDI.

 

 

Karadeniz ile Hazar Denizi’ne kıyısı olan ülkeleri bir araya getiren Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Uluslar arası Karate Şampiyonası yoğun bir katılımla sona erdi .  Ordu’nun Fatsa ilçesinde düzenlenen şampiyonada beş ülkeden 1004 erkek, 849 bayan olmak üzere toplam 1853 sporcu mücadele etti. 31 Ağustos- 2 Eylül tarihleri arasında Fatsa 75. Yıl spor salonunda yapılan şampiyonaya katılan Sivas  Gençlik Spor Kulübü karate takımı  1 Altın, 1 Gümüş ve 3 Bronz madalya kazandı.

21 Yaş altı bayan 50 kg. da Milli takım kadrosunda yarışan   Ayşe Nur ADA final yaparak Gümüş madalyanın sahibi olurken yine, bayanlar A milli takımda yarışan Ayşe Nur ADA, bayan takım kumite dalında da yarışarak takım birincisi oldular ve bu dalda da Altın madalya kazanırken, takım olarak da birincilik kupasının sahibi oldular.

 

263 izlenme

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.