KAYA, İMRANLI’DA YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

KAYA, İMRANLI’DA YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Sivas il özel idaresi genel sekreteri Mehmet Nebi Kaya ilçelerde yürütülen çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.

‘İmranlı İlçesi Spor Salonu’ inşaatında incelemelerde bulunan Kaya, Buruciye A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Altun ve diğer yetkililerden işin gidişatı hakkında bilgi aldı. Çalışmaların hızla devam ettiğini belirten Buruciye A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Altun, ‘İmranlı İlçesi Spor Salonu’ inşaatının en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacağını söyledi.

‘İmranlı İlçesi Spor Salonu’ndaki incelemelerin ardından Genel Sekreter Kaya ve beraberindekiler, İmranlı Özel İdare Bakım Evi’ne geçerek burada mevcut binada yürütülen bakım onarım çalışmaları ile yapılmakta olan garaj inşaat çalışmalarını da yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaya, daha sonra ilçede bulunan Cumhuriyet Ortaokulu’na geçerek, okul içerisindeki bakım-onarım çalışmaları ile çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Son olarak ilçeye bağlı Türkkeşli köyüne geçen Genel Sekreter Kaya özel İdare tarafından yapımı tamamlanan ‘Çocuk Oyun Parkı’na geçti. Burada köy muhtarı Murat Ünal ve köy halkıyla bir araya geldi.

İmranlı ilçesinde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Genel Sekreter Kaya’ya, İmranlı İlçe Kaymakamı Mehmet Sayın ile İmranlı İlçe Özel İdare Müdürü Sezgin Zengin de eşlik etti.

Kategori: Genel, HABERLER

91 izlenme

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.