KAYNANASI ÖLMEDEN MEZARINI YAPTIRANA YÜZDE 50 İNDİRİM

KAYNANASI ÖLMEDEN MEZARINI YAPTIRANA YÜZDE 50 İNDİRİM

 Kültür Mahallesi’nde baba mesleği olan mermerciliği sürdüren Bayram Çetinkaya, mezar taşı için daha önce kampanya başlatmıştı. 2017’de ölenler için yaptırılacak mermer için yüzde 20 indirim yapan Çetinkaya, ölmeden önce mezar taşı yaptıranlara ise yüzde 50 indirim uygulaması yapmıştı.

İş yerinin önüne kampanyayla ilgili yazı koyan Çetinkaya, mezar taşı fiyatlarının 800 liradan başlayıp 100 bin liraya kadar çıktığını söyledi.

Çetinkaya, bugünlerde kaynanası ölmeden mezar yaptıran enişteye ya da geline de yüzde 50 indirim kampanyası başlattığını ifade etti.

 Meslektaşlarını veya başka meslek gruplarını da çeşitli kampanyalar başlatarak halka destek olmaya çağıran Çetinkaya, bu yılda kaynanası ölmeyen enişte ve gelin için bir kampanya gerçekleştirdiğini kaydetti.

Korona virüs hastalığı nedeniyle işlerinin artığını dile getiren Çetinkaya, kaynanası ölmeden mezarını yaptıranlar için de yüzde 50 indirim kampanyası başlattığını belirtti. Çetinkaya, bundan sonrada kimsesiz çocuklar için değişik kampanyalar yapacaklarını söyledi.

admin

Bir cevap yazın