LOKANTACILAR ODASI MESUT DURSUNA DESTEK VERDİ

LOKANTACILAR ODASI MESUT DURSUNA DESTEK VERDİ

Sivas Lokantacılar ve Kebapçılar Esnaf Odası Başkanı Nazım Yiğit, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerinde başkan adayı Mesut Dursun’u desteklediklerini açıkladı

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Lokantacılar ve Kebapçılar Odasında basın açıklaması yapan oda başkanı Yiğit, Esnaf kefalet kooperatifinin lokantacılar açısından çok önemli olduğunu , bilgi ve tecrübesiyle esnafa hizmet etmek için yola çıkan Mesut Dursun’a oda olarak destek verdiklerini ve yanında yer aldıklarını belirtti.

Yiğit , Bu kararı verirken kendi başımıza hareket edemezdik. Bizde ulaşabildiğimiz kadar üyemize ulaşıp  görüşlerini aldık. Ardından da yöneticilerimizle istişarelerde bulunduk ve tecrübesi olan esnafımıza fayda sağlayan Mesut Dursuna destek verme kararı aldık şeklinde konuştu.

Bir yıldır devam eden salgın nedeniyle esnafın sıkıntı yaşadığını da vurgulayan Yiğit, bu süreçte lokantacı esnafının da mağduriyet yaşadığını dile getirerek , 1 Mart itibariyle kısıtlamaların esnetileceğini  ve esnafın eski günlere kavuşmak için o tatlı telaşın yeniden başlayacağını kaydetti.

admin

Bir cevap yazın