LÖSEMİ HASTASI MİNİK KIZ EĞİTİMİNE DEVAM EDEBİLECEK

SİVAS’IN YILDIZELİ İLÇESİNE BAĞLI İĞDECİK KÖYÜNDE YAŞAYAN LÖSEMİ HASTASI 10 YAŞINDAKİ ŞEHRİBANGÜL MAT HASTALIĞI NEDENİYLE EĞİTİMİNE DEVAM EDEMEYİNCE YETKİLİLER HAREKETE GEÇTİ.

 

VİZYON 58 TARAFINDAN LÖSEMİ HASTASI KIZ EĞİTİMİNE DEVAM ETMEK İSTİYOR HABERİNİN ARDINDAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ZEKİ ŞİMŞEK, YILDIZELİ İLÇESİNE BAĞLI İĞDECİK KÖYÜNDE YAŞAYAN LÖSEMİ HASTASI 10 YAŞINDAKİ ŞEHRİBANGÜL MAT’I EVİNDE ZİYARET ETTİ.

 

KÖYDE YAŞAYAN VE SAĞLIK SORUNLARI NEDENİYLE EĞİTİMİNE DEVAM EDEMEYEN MİNİK ŞEHRİBANGÜL’ÜN “BEN SADECE ÖĞRETMEN İSTİYORUM BAŞKA DA BİR İSTEĞİM YOK” DEMESİ ÜZERİNE HAREKETE GEÇEN YETKİLİLER MİNİK ŞEHRİBANGÜL’ÜN EĞİTİMİNE DEVAM ETMESİ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI. İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ZEKİ ŞİMŞEK ÇALIŞMALARIN BAŞLATILDIĞINI VE EN KISA SÜREDE EVDE EĞİTİM KAPSAMINDA EĞİTİMİNE DEVAM EDECEĞİNİ BELİRTTİ.

 

ŞİMŞEK, ŞEHRİBANGÜL’ÜN TALEBİNE KAYITSIZ KALAMAYACAKLARINI SÖYLEDİ ZİYARETTEN DOLAYI MEMNUN OLDUĞUNU BELİRTEN ŞEHRİBANGÜL’ÜN BABASI HASAN MAT İSE, “YETKİLİLER GELDİĞİ İÇİN ÇOK MUTLU OLDUK VE İLGİLENDİKLERİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM KENDİLERİ EVİMİZE GELEREK BİZLERİ ONURLANDIRDILAR DEDİ.

 

MİNİK ŞEHRİBANGÜL İSE, “BEN SADECE ÖĞRETMEN İSTİYORUM GÖZÜM BAŞKA BİR ŞEYDE DEĞİL DEMESİ HERKESİ DUYGULANDIRDI.

Bir cevap yazın