MESUT DURSUN GÜVEN TAZELEDİ

MESUT DURSUN GÜVEN TAZELEDİ

MESUT DURSUN GÜVEN TAZELEDİ

SİVAS ESNAFINA 952 MİLYON 500 BİN TL KREDİ KULLANDIRDIK

SİVAS ESNAF SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ 66. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI HAFTA SONU MUHSİN YAZICIOĞLU KÜLTÜR MERKEZİ’NDE YOĞUN BİR KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. TOPLANTI DA MEVCUT BAŞKAN MESUT DURSUN TEKRAR BAŞKAN SEÇİLEREK GÜVEN TAZELEDİ.

Sivas esnaf sanatkarlar kredi ve kefalet kooperatifi 66. olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. genel kurul toplantısına kooperatif ilçe başkanları, oda başkanları ile esnaf ve sanatkarlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan toplantı ardından yönetim kurulu’nun faaliyetleri ile ilgili sivas esnaf sanatkarlar kredi ve kefalet kooperatifi başkanı Mesut Dursun tarafından üyelere bilgiler aktarıldı.

Sivas esnaf ve sanatkarına en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için çalıştıklarını ifade eden Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mesut Dursun, “Göreve geldiğimiz 16 aylık süre içerisinde toplam 2 bin 256 ortağımıza dönüşümlerle birlikte 952 milyon 500 bin TL kredi kullandırdık. Genel Başkanımız Abdulkadir Akgül’ün ve Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda 350 bin TL’ye çıkan kredi limitlerimiz şuanda 500 bin TL’ye kadar yükseltilmiştir. Kooperatif genel kurulumuzun ülkemize, milletimize, esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum”şeklinde konuştu.

Daha sonra 2021-2022 yıllarına ait yönetim ve denetim kurulu raporları ve hesap bilançoları okunarak ibra edildikten sonra 2023 ve 2024 yılları tahmini bütçeleri okunarak karara bağlandı.

Tek liste ile gidilen ve yaklaşık bin 500 kişinin katılım sağladığı seçimlerde Sivas Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mesut Dursun güven tazelerken, Yönetim Kurulu Mesut Dursun, Ali Kılıç, Harun Koç, Ömer Yıldız ve Ufuk Mert’ten oluştu. Denetim Kurulu ise Rafet Raif Aydın ve Haluk Köksal’dan oluştu. Bölge Birliği temsilciliklerine ise Mesut Dursun, Ali Kılıç, Harun Koç, Ömer Yıldız ve Ufuk Mert seçildi.

admin

Bir cevap yazın