MİLLETVEKİLİ SOLUK , SİVAS’TA OLANLARI ÖRTEN ve BUNU ALKIŞLAYAN BİR GRUP VAR”

MİLLETVEKİLİ SOLUK , SİVAS’TA OLANLARI ÖRTEN ve BUNU ALKIŞLAYAN  BİR GRUP VAR”

Ak Parti 7. Olağan Kongresi Sonrası  Vizyon 58 Tv Mikrofonlarına Konuşan Ak Parti Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz Ve M. Habib Soluk ve Ak Parti Sivas  İl Başkanı Hakan Aksu , 2020 Yılını Ve Genel Kurulu Değerlendirdi .

Ak Parti Sivas Milletvekili Mehmet Habib Soluk ,  Kongrenin Hayırlı Olmasını Diledi.

Soluk , Sivas’ta Bir Takım Gruplar Olduğunu , Bu Guruplarında Olanları Örttüğünü ve bu olanlarıda alkışlayan bir takım guruplar olduğunu İfade Eti.

Soluk Sivas’ta Sağlık Alanında Ki Yeniliklere Değinerek , Sağlık Personeli Olmadığına Dair Söylenen Eleştirilerde açıklık getirdi.

Sivas’ta Arazi Sulama Faaliyetlerine Değinen Soluk , Şu Anda Bir Çok Sulama Projesi Yapılıyor Ve Bu Yıl Faaliyete Geçecek Dedi.

Soluk,  “Sivas Nasıl Yatırım Almıyor Ben Şaşıyorum” Diyerek , Yüksek Hızlı Trende Son Gelinen aşamalardan bahsetti.

Milletvekili Soluk , Sivas’ın Bir Kalem Boyu Tüneli Yokken , Ak Parti ile , Yapımı Devam Eden  Tünellerin Bittiğinde ,  sadece Sivas’ın  53.6 Km Tüneli olacağını söyledi.

Daha Sonra Bir Konuşma Yapan Ak Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz Kongrenin ilimize  Hayırlı Olmasını dileyerek  , Genel Merkez Tarafından Hakan Aksu’nun Göreve tekrar Uygun Görüldüğünü ve hep beraber çalışarak  Sivas’ı önümüzdeki Seçimlere Hazırlayacaklarını ifade etti.

Vizyon 58 Tv mikrofonlarına konuşan Yılmaz ,  Sivas’ın Ne İhtiyacı Varsa Bunların Giderilmesinin Ak Parti İle Mümkün Olacağını söyledi .

Yılmaz Ayrıca Hızlı Tren İle İlgili Olarak , Bu Yıl Tamamlanacağını  Ve Hizmete Gireceğini Söyledi.

AKSU “ COŞKULU BİR ŞEKİLDE KONGREMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

Tekrar başkanlığa seçilen Ak parti Sivas İl başkanı Hakan AKSU , tekrar göreve gelme sürecini değerlendirerek tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

AKSU “ HEPBİRLİKTE  DAHA DA KENETLENİP SİVAS’I KALKINDIRACAĞIZ”

Aksu , Sivas’ta Ak partinin tüm kademelerinde önümüzdeki süreçte  birlik ve beraberlik içinde , daha da  kenetlenerek ,  Sivas’ı kalkındırma noktasında tüm çalışmaları  gerçekleştireceklerini ifade etti.

admin

Bir cevap yazın