ODA BAŞKANLARI, SİVAS’TA ZABITA TEŞKİLATININ 196’INCI YILINI KUTLADI

ODA BAŞKANLARI, SİVAS’TA ZABITA TEŞKİLATININ  196’INCI YILINI KUTLADI

ODA BAŞKANLARI, SİVAS’TA ZABITALARIN  196’INCI YILINI KUTLADI

SİVAS YİYECEK MADDELERİ YAPANLAR SATANLAR ESNAF ODASI BAŞKANI MEHMET AKGÜL VE SİVAS LOKANTACILAR ODASI BAŞKANI SERKAN AKGÜL ZABITA TEŞKİLATININ 196’INCI YIL DÖNÜMÜ NEDENİ İLE ZABITA PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ .                                                                                                                                                             

Sivas Yiyecek Maddeleri Yapanlar Satanlar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Akgül Ve Sivas Lokantacılar Odası Başkanı Serkan Akgül,  Zabıta Teşkilatının 196’ıncı Yıl Dönümü Nedeni İle Zabıta Teşkilatı  İle Bir Araya Geldi .                                                                       

Düzenlenen Yemek Programına,  Sivas Yiyecek Maddeleri Yapanlar Satanlar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Akgül,  Lokantacılar Odası Başkanı Serkan Akgül, Sivas Zabıta Müdürü Nazır YILDIZ ve sivas’ta görev yapan zabıta personeli katıldı.                               

Burada Bir Konuşma Yapan Sivas Yiyecek Maddeleri Yapanlar Satanlar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Akgül   “Zabıta Teşkilatımız ve Belediye Zabıta Amirliğimiz, vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir dedi.

Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işiten kulağı olan zabıta teşkilatımız belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir diyen Akgül,vatandaşların huzuru ve sağlığı için güvenli ve düzenli bir yaşam alanı hazırlamakla görevli olan Zabıta teşkilatının haftasını kutladı.

Lokantacılar Odası Başkanı Serkan Akgül İse, Bugünde Davetlerine Katılan Zabıta Personeline Teşekkür Ederek Verdiği Emeklerden Dolayı Teşekkür Etti.

Zabıta Müdürü Nazır YILDIZ ise Zabıta haftasında Kendilerini Unutmayan Oda Başkanlarına Teşekkür Ederek Tüm Mensubu Olduğu Teşkilatının Günün Kutladı.

haber

Bir cevap yazın