ÖĞRENCİLER BEN KADINIM OYUNUNU SAHNELEDİ

NECİP FAZIL KISAKÜREK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİN BUGÜN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ PROGRAMI ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİ.

PROGRAMADA BAŞLAMADAN ÖNCE ÖĞRENCİLER TARAFINDAN HAZIRLANMIŞ RESİM SERGİ AÇILIŞI İLE BAŞLADI.

ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE DÜZENLENMİŞ OLAN 8 MART KADINLAR GÜNÜ PROGRAMINA SAYIN VALİMİZ ÂLİM BARUT UN EŞİ MİYASE BARUT VE İL MİİLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA ALTINSOYUN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

PROGRAM DA KONUŞMA YAPAN MUSTAFA ALTINSOY DÜNYADA Kİ TÜM KADINLARIN 8 MART KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLAYARAK BUGÜNÜN ANLAM ÖNEMİNE DEĞİNDİ.

NECİP FAZIL KISAKÜREK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU PROGRAMDA BEN KADINIM ADLI OYUNLARIYLA SEYİRCİNİN İLGİSİ ÜZERİNE ÇEKİP SERGİLEDİKLERİ TİYATRO OYUNUYLA DÜNYADAKİ İLK KADIN GİRİŞİMCİLERİNİ İLK DOKTORU İLK SULTANI İLK BAŞKANI BAŞBAKANI NENE HATUNU MERYEM ANAYI CANLANDIRARAK ANADOLUNUN HÜZÜN HİKÂYELERİNİ ELE ALDILAR.

 

MİYASE BARUTUN  VE MUSTAFA ALTINSOYUN PLAKET ALIMIYLA DEVAM EDEN PROGRAMDA SON OLARAK BEN KADINIM ADLI OYUNLA SON BULDU.

PROGRAMIN BİTMESİNDEN HEMEN SONRA NECİP FAZIL KISAKÜREK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİN ÖĞRENCİLERİ VİZYON 58 MİKROFONLARINA DUYGULARINI  İFADE ETTİ.

Bir cevap yazın