ÖZYÜREK “1. ORGANİZE SANAYİİ BÖLGESİ YETİM BIRAKILMAMALI”

ÖZYÜREK “1. ORGANİZE SANAYİİ BÖLGESİ YETİM BIRAKILMAMALI”

MHP SİVAS MİLLETVEKİLİ AHMET ÖZYÜREK, İSTANBUL’DA SİVAS GÜNLERİ TANITIM PROGRAMI ETKİNLİĞİNE KATILDI. VİZYON 58 TV STANDINI ZİYARET EDEN ÖZYÜREK,  SİVAS 1. ORGANİZE SANAYYİ BÖLGESİNİN YETİM BIRAKILMAMASI VE ÖZEL TEŞVİK KAPSAMINA ALINMASINI İSTEDİ.

ÖZYÜREK “1. ORGANİZE SANAYİİ BÖLGESİ YETİM BIRAKILMAMALI”

ÖZYÜREK “SİVAS BİZİM SEVDAMIZ”

ÖZYÜREK  “SİVAS’IN SANAYİİLEŞMESİ GEREKİYOR”

Yenikapı’da Düzenlenen Sivas Günleri Etkinliğine Katılan Mhp Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, İstanbul’da 2 Milyonun Üzerinde Sivaslı Olduğunu Özellikle Genç Nüfusa Sivas’ı Tanıtmak için gençlerin düzenlenen bu etkinliklere katılarak kaynaşma sağlanması konusunda ailelerin gereken hassasiyeti gösterilmesini istedi.

Sivas’ın Özel Teşviğe Girmesi İçin Her Fırsatta çalışamlarda bulunup Gündeme Getirdiğini ve bununda Gerçekleştirildiğini Bildiren Özyürek, Sanayicilerin yatırım yapmaları için bu Teşviklerin  Çok Önemli Olduğunu İfade Etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sanayi Bakanına, Sivas’ın Teşvik Kapsamına Alınmasından Dolayı Teşekkür Eden Vekil Özyürek, 1. Organize Sanayii Bölgesinin Yetim Bırakmaması gerektiğini ve bu bölgeninde  Özel Teşvik Uygulamasına Alınmasını İstedi.

Geçtiğimiz Hafta gerçekleşen  Mhp  Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Sivas Mitingini de Değerlendiren Özyürek, Bahçelinin öenmli bir günde Sivas’tan Dünyaya Önemli Mesajlar Verdiğini İfade Etti.

Bir cevap yazın