ÖZYÜREK, “SEÇİMLER ÜLKEMİZE, MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN”

ÖZYÜREK, “SEÇİMLER ÜLKEMİZE, MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN”

AHMET ÖZYÜREK, YENİDEN MİLLETVEKİLİ OLMAK İÇİN BAŞVURU YAPTI

ÖZYÜREK, “SEÇİMLER ÜLKEMİZE, MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN”

14 MART İTİBARIYLA BAŞLAYAN VE 21 MART’A KADAR DEVAM EDECEK OLAN 28. DÖNEM MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI, MHP GENEL MERKEZİ’NDE DEVAM EDİYOR. MHP SİVAS MİLLETVEKİLİ AHMET ÖZYÜREK, YENİDEN MİLLETVEKİLİ OLMAK İÇİN GENEL MERKEZDE BAŞVURUSUNU YAPTI. ÖZYÜREK BURADA YAPTIĞI AÇIKLAMADA “CUMHURBAŞKANLIĞI VE MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMLERİ ÖNCE ÜLKEMİZE, MİLLETİMİZE VE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NE HAYIRLI UĞURLU OLSUN” DEDİ.

14 Mart itibarıyla başlayan ve 21 Mart’a kadar devam edecek olan 28. dönem milletvekilliği aday adaylığı başvuruları, MHP Genel Merkezi’nde devam ediyor.

MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, yeniden milletvekili olmak için başvuru yaptığını belirterek, ”Yeni dönem için de milletvekilliği başvurumuzu yaptık. 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri önce ülkemize, milletimize ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne hayırlı uğurlu olsun dedi.

Özyürek, İlk günden beri Devlet Bahçeli’nin yaptığı ilk başvuru sonrasında yoğun bir ilgi ve alakayla karşı karşıyayız diyerek, Günün erken saatleri olmasına rağmen bütün arkadaşlarımız başvuru için genel merkezimize geliyorlar dedi.

Bir cevap yazın