PROF. DR. BERKAN FLEBOLOJİ DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ANA BİLİM DALI BAŞKANI PROF. DR. ÖCAL BERKAN FLEBOLOJİ DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ.

 

 

Cumhuriyet üniversitesi kalp ve damar cerrahisi ana bilim dali başkani prof. dr. öcal berkan fleboloji derneği başkanliğina seçildi.

Gerek ulusal  gerekse uluslararası, mesleki bilim ve tekniğin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla  mesleki yayımlar yapan derneğin, geçtiğimiz gün yapılan olağan genel kurulunda başkanlık görevine cumhuriyet üniversitesi kalp ve damar cerrahisi ana bilim dali başkani prof. dr. öcal berkan seçildi.

Prof. Dr. Berkan tarafından konuya ilişkin  yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Uzun süre yönetim kurulunda yer aldığım ve son dönem başkan yardımcılığını yürüttüğüm Fleboloji Derneğine Başkan olarak seçilmemde katkı sağlayan Kalp ve Damar Cerrahisindeki arkadaşlarıma, üyelere ve yönetim kurulumuza teşekkür ederim. Uluslararası kabul gören ve tanınırlığı yüksek düzeyde olan Fleboloj Derneği bu dönemde de eğitim, araştırma ve uluslararası düzeydeki çalışmalarını yine sürdürmeye devam edecektir. Şu ana kadar görev tüm arkadaşlarıma ve eski başkanlara yaptıkları çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim”

Bir cevap yazın