SALİM EMİNOĞLU GÖREVİ UĞUR GÖRGEN’E DEVRETTİ

SALİM EMİNOĞLU GÖREVİ UĞUR GÖRGEN’E DEVRETTİ

SALİM EMİNOĞLU GÖREVİ UĞUR GÖRGEN’E DEVRETTİ

KISA ADI MÜSİAD OLAN MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ SİVAS ŞUBESİ 9. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINI, ÜYELERİNİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞUNUN KATILIMIYLA YAPTI.

2 senede bir gerçekleştirilen genel kurulda görev süresi dolan Başkan Salim Eminoğlu’nun yerine tek liste ile seçime gidildi. Tüm üyelerin oyunu alarak seçilen Uğur GÖRGEN MÜSİAD Sivas Şubesi Başkanı oldu.

MÜSİAD Sivas 9. Genel Kurul açılış konuşmasını yapan Salim EMİNOĞLU, katılımcılara teşekkür ederek sözlerine başladı. MÜSİAD Sivas’ta göreve geldiği tarihten bugüne kadar yaptığı faaliyetlerden bahsederek, MÜSİAD’ın değerlerini anlattı. Konuşmasının sonunda başkanlığı boyunca kendisine destek olan arkadaşlarına teşekkür eden Eminoğlu, yol arkadaşlarından helallik isteyerek, yeni yönetime başarılar diledi.

Protokol konuşmalarının ardından, Divan seçimi yapıldı. Seçilen divan ile genel kurul tamamlanarak , tek liste ile tüm üyelerin oyunu alan Uğur GÖRGEN, MÜSİAD Sivas Başkanı oldu.

Programda bir teşekkür konuşması yapan Başkan Uğur Görgen Genel kurulumuzun MÜSİAD’ımıza ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, teşrifiniz için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

admin

Bir cevap yazın