ŞEHİDİMİZİN İSMİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNDE YAŞATILACAK

ŞIRNAK’IN CİZRE İLÇESİNDE PKK’LI TERÖRİSTLERE YÖNELİK OPERASYONDA ŞEHİT OLAN ÖZEL HAREKÂT POLİSİ ÖMER GÜNEY’İN İSMİ, KENTTEKİ BİR AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNDE YAŞATILACAK.

 

 

ŞIRNAK’IN CİZRE İLÇESİNDE PKK’LI TERÖRİSTLERİN SALDIRISI SONUCU ŞEHİT OLAN 24 YAŞINDAKİ ÖMER GÜNEY ADINA EMEK AİLE SAĞLIK MERKEZİNİN İSMİ VERİLDİ.

 

EMEK AİLE SAĞLIK MERKEZİNİN İSMİNİN ŞEHİT ÖMER GÜNEY AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ OLARAK DEĞİŞTİRİLMESİ İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ.

 

TÖRENE, ŞEHİT POLİS MEMURU ÖMER GÜNEY’İN AİLESİ, BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ABDURRAHİM CEYLAN, SİVAS EMNİYET MÜDÜRÜ TURGAY ÇALIŞKAN, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI MUSTAFA HIZAL, BAZI KURUM AMİRLERİ, POLİS MEMURLARI İLE VATANDAŞLAR KATILDI.

 

SİVAS VALİ YARDIMCISI ÖMER KALAYLI, TÖRENDE YAPTIĞI KONUŞMADA, ŞEHİTLERİN MİLLETİN BEKASI VE VATAN TOPRAĞININ BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ UĞRUNA, FEDAKÂRLIKLARIN EN BÜYÜĞÜ OLAN CANINI FEDA EDEREK ŞANLI BİR TARİH VE DESTAN YAZDIĞINI SÖYLEDİ.

 

TÜRK MİLLETİNİN ŞANLI BAYRAĞINI DALGALANDIRMAK VE EZANINI SUSTURMAMAK İÇİN CANINI VERMEKTEN ÇEKİNMEYECEĞİNİ BELİRTEN KALAYLI, ŞUNLARI KAYDETTİ.

ŞEHİDİN BABASI SAMİ GÜNEY DE OĞLUNUN İSMİNİN AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNE VERİLMESİNDE EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDEREK ŞUNLARI SÖYLEDİ.

GÜNEY ŞEHİT OĞLUNUN VEFATINDAN ÖNCE ARKADAŞIYLA MESAJLAŞMASINDA, “BİZİM DÜĞÜNÜMÜZ ŞEHADET ŞERBETİNİ İÇTİĞİMİZ GÜNDÜR” DİYE YAZDIĞINI BELİRTEREK ŞUNLARI KAYDETTİ.

KONUŞMALARIN ARDINDAN SAĞLIK OCAĞININ İÇERİSİNDE BULUNAN ÖMER GÜNAY’IN HAYATINI ANLATAN BÖLÜM GEZİLDİ.

 

Bir cevap yazın