SİVAS BBP İLÇE BAŞKANI FİKRİ PINARLI VİZYON 58 TV ‘Yİ ZİYARET ETTİ

SİVAS BBP İLÇE BAŞKANI FİKRİ PINARLI VİZYON 58 TV ‘Yİ ZİYARET ETTİ

Sivas Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Fikri Pınarlı Ve yönetimi  Vizyon 58 Tv ‘Yi Ziyarette Bulundu.

Ziyarette Bir Konuşma Yapan Sivas Büyük Birlik Partisi Merkez İlçe Başkanı Fikri Pınarlı , MERKEZ İLÇE KONGRESİNİ TAMAMLADIKlarını  ,TAMAMLADIKTAN SONRA DA İLK ZİYARETlerini ŞEHİT LİDER MUHSİN YAZICIOĞLUNUN KABRİNİ ZİYARET EDEREK BAŞLADIKlarını ifade etti.

İL ZİYARETTLERnde de protokolde BİRİNCİ SIRAYI ŞEHİT AİLELERİNİ GAZİLER DERNEĞİNİ ZİYARET EDEREK BAŞLADIKlarını ifade eden pınarlı , BUGÜNDE SİZLERİ ZİYARET EDİP HASBİHAL EDİP ÇAYINIZI İÇMEK İSTEDİK dedi.

ÇOK YAKINDA BİR BELDE SEÇİMİ GERÇEKLEŞTİĞİNİ SÖYLEYEN PINARLI  BİZ BURDA ŞUNU GÖRDÜK ANADOLU ARTIK BİZİ BAĞRINA BASMAYA HAZIR DEDİ.

Pınarlı Ayrıca ,  Büyük Birlik Partisi Merkez İlçe Teşkilatı Olarak  Sivasla Alakalı  Durumlarda Ana Muhalefet Partisiyiz Biliyorsunuz Ve Bunuda En Güzel Şekilde Ana Muhalefet Görevini Yapmayı Taahhüt Ediyoruz Dedi.

PINARLI “DOĞRUYA DOĞRU , YANLIŞA YANLIŞ DİYORUZ”

Pınarlı “mevcut belediye her yaptığına yanlış demiyoruz her yaptığına da doğru demiyoruz yanlış olan şeyleri eleştireceğiz dedi.

Büyük Birlik Merkez İlçe  teşkilatı olarak , bayanlara da büyük oranda yer verdsikelrini ifade eden başkan Pınarlı , İnşallah Daha Güçlü Olacağız dedi.

admin

Bir cevap yazın