SİVAS BELEDİYESİ’NDEN BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Sivas Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği bayramlaşma programı fidan yazıcıoğlu kültür merkezi’nde gerçekleştirildi.

Programa Belediye Başkanı Sami Aydın’ın yanı sıra AK Parti Milletvekilleri Ali Turan, Hilmi Bilgin, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Faruk Kocacık, AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri ile çok sayıda belediye çalışanı katıldı.

Düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Başkan Aydın, katılımcıların Kurban Bayramı’nı kutlayarak daha nice bayramlara sağlık ve huzur içinde kavuşmayı temenni etti.

Başkan Aydın, yapımına başlanan, üniversitenin ulaşım sıkıntısını tamamen ortadan kaldıracak, Fadlum Köprüsü yanına yapılan yeni köprü, yine üniversiteyi şehre direkt bağlayacak olan Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, yapımına önümüzdeki sene başlanması planlanan bir diğer dev proje olan Mevlana Tüneli ve 5 ay gibi kısa bir sürede yapımı tamamen biten 10 mahalle parkının yapıldığını belirterek, yaklaşık bir ay gibi kısa bir süre içerisinde de her evin tatlı sudan daha kaliteli hale gelen arıtılmış suya kavuşacağının müjdesini verdi.

Ardından söz alan AK Parti Milletvekili Ali Turan, katılımcıların bayramını kutlayarak, tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte ortak hareket ederek başarılı hizmetler yapılacağını kaydetti.

Son olarak konuşan Milletvekili Hilmi Bilgin ise, “Yapılan hizmetlerden ötürü birisi teşekkür ediyorsa sadece Başkanımıza değil, tüm çalışanlara teşekkür ediyor demektir. Ekip ruhuyla birlik ve beraberlik içerisinde hizmet ederek şehrimize önemli kazanımlar sağlayacağız” dedi.

Bir cevap yazın