SİVAS İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ KADİR ALGIN, İLÇE GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR.

KADİR ALGIN, İLÇE GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

SİVAS İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ KADİR ALGIN, İLÇE GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR. İL GENELİNDE YAPILAN PROJELERİ YERİNDE İNCELEYEN ALGIN, ZARA İLÇESİNDE BİR DİZİ TEMASLARDA BULUNDU.

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kadir Algın, ilçe gezilerine devam ediyor. İl genelinde yapılan projeleri yerinde inceleyen Algın, Zara ilçesinde bir dizi temaslarda bulundu.

İlk olarak Zara Kaymakamlığını ziyaret eden Algın, İlçe Kaymakamı Meriç Dinçer ile bir araya geldi. Ziyarette Sivas İl Özel İdaresinin  ilçe genelinde yürüttüğü çalışmaların son durumu ele alındı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Algın, Kaymakam Meriç Dinçer bile birlikte ilçeye kazandırılan modern öğretmen evinde incelemelerde bulundu.

Daha sonra Zara’ya bağlı Atalan köyünde İl Özel İdaresi tarafından yürütülen yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyen Kadir Algın, çalışan personellere de kolaylıklar diledi.

Son olarak köyde vatandaşlarımızla da bir araya gelen  Algın, talep ve önerileri dinleyerek vatandaş odaklı hizmet sunmaya devam edeceklerini ifade etti.

haber

Bir cevap yazın