SİVAS İLBEYLİ DERNEĞİ 2.İSTİŞARE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

SİVAS İLBEYLİ DERNEĞİ 2.İSTİŞARE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

İLBEYLİ DERNEĞİ İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

BUGÜN DÜZENLENECEK OLAN İLBEYLİ DERNEĞİ İSTİŞARE KURULU  TOPLANTISINA KATILMAK ÜZERE İLİMİZE GELEN ADALET ESKİ BAKANI ŞAKİR ŞEKER, SİVAS ESKİ MİLLETVEKİLİ MEHMET CEYLAN VE SİVAS İLBEYLİ DERNEĞİ BAŞKANI ADEM UZUN VE BERABERİNDEKİLER VİZYON 58 TV’Yİ ZİYARET ETTİ.

Düzenlenecek Olan İlbeyli Derneği İstişare Kurulu  Toplantısına Katılmak Üzere İlimize Gelen Adalet Eski Bakanı Şakir Şey , Sivas Eski Milletvekili Mehmet Ceylan Ve Sivas İlbeyli Derneği Başkanı Adem Uzun Ve Beraberindekiler Vizyon 58 Tv Onursal Başkanı Cemalettin KURT’u Ziyaret Etti.

Ziyarette bir konuşma  Sivas Eski Milletvekili Mehmet CEYLAN, İlbeylinin durumu, faaliyetleri ve gelecekte yapılacak olan projeler hakkında bilgiler verdi.

Ceylan, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da İlbeyli derneğine gereken desteği sonuna kadar vereceklerini ifade ederek, düzenlenecek istişare toplantısı hakkında bilgiler verdi.

Ziyarette bir konuşma yapan Adalet Eski Bakanı Şakir ŞEKER , düzenlenecek olan istişare toplantısına katılmak için Sivas’a geldiklerini ifade ederek Sivas’ı özlediği belirtti.

Şeker, Sivas’ta uzun yıllar siyasi çalışmalarda bulunduğunu belirterek, İlbeyli derneğinin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Şeker konuşmasının sonunda tüm Sivaslılara selamlarını göndererek, ömrümüz yettiği sürece Sivas’a hizmet etmekten geri durmayacağım dedi.

haber

Bir cevap yazın