SİVAS İLBEYLİ DERNEĞİ AMACINA ULAŞTI. BİRLİK OLDULAR BİR YAŞAM MERKEZİ OLUŞTURDULAR

SİVAS İLBEYLİ DERNEĞİ AMACINA ULAŞTI. BİRLİK OLDULAR BİR YAŞAM MERKEZİ OLUŞTURDULAR

SİVAS İLBEYLİ DERNEĞİ AMACINA ULAŞTI

BİRLİK OLDULAR BİR YAŞAM MERKEZİ OLUŞTURDULAR

SİVAS İLBEYLİ DERNEĞİ AMACINA ULAŞTI. SİVAS’TA BULUNANN İLBEYLİ KÖYLERİNİN ADLARINI TAŞIYAN KONTEYNERLER, DEPREMZEDELERİN YARALARINI SARACAK. SİVAS İLBEYLİLER DERNEĞİ TARAFINDAN GAZİANTEP NURDAĞI İLÇESİNE YAPTIRILAN KONTEYNER YAŞAM MERKEZİ, DERNEK YÖNETİCİLERİ VE ÜYELİERİNİN KATILIMI İLE NURDAĞI KAYMAKAMLIĞI’NA TESLİM EDİLDİ. YAŞAM MERKEZİNİN OLUŞMASINA ÖNDERLİK EDEN VE YOĞUN ÇABA SARFEDEN SİVAS İLBEYLİLER DERNEK BAŞKANI ADEM UZUN, UZUN ÇABALAR SONUCU MEYDANA GELEN YAŞAM ALANINA EMEĞİ GEÇEN TÜM HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR ETTİ.

Sivas İlbeyliler Derneği tarafından Gaziantep Nurdağı ilçesine yaptırılan Konteyner Yaşam Merkezi, dernek yöneticileri ve üyelilerinin katılımı ile Nurdağı Kaymakamlığı’na teslim edildi.

Sivas İlbeyliler Derneği önderliğinde gerçekleşen yaşam merkezinde 58 adet konteynır, bir adet sağlık ocağı, bir adet mescid bulunuyor.

Sivas İlbeyliler Derneği tarafından Gaziantep Nurdağı ilçesine yaptırılan Konteyner Yaşam Merkezi, dernek yöneticileri ve üyelierinin katılımı ile Nurdağı Kaymakamlığı’na teslim edildi.

Teslim törenine Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Milletvekili Sait Kirazoğlu, Elbeyliler Derneği Bşk Adem Uzun , dernek yönetimi ve dernek üyeleri katıldı.

Törende Yaşam merkezinin tesliminde bulunuldu.

Yaşam merkezinin oluşmasına önderlik eden ve yoğun çaba sarfeden Sivas İlbeyliler Dernek Başkanı Adem Uzun, Uzun Çabalar Sonucu Meydana Gelen Yaşam Alanına Emeği Geçen Tüm Hayırseverlere Teşekkür Etti.

Etkinlikte bir Vizyon 58 mikrofonlarına açıklama yapan Davut GÜL, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Gaziantep Milletvekili Sait Kirazoğlu, ilk günden beri yanlarında olan Sivas İlbeyliler Derneği’ne yapmış oldukları bu yaşam merkezinden dolayı teşekkür etti.

Vizyon 58 Tv bu anlamlı etkinliğe katılım sağlayarak katılımcıların duygu ve düşüncelerini aldı.

Bir cevap yazın