SİVAS PLATFORMU GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ YOĞUN KATILIM ALTINDA GERÇEKLEŞTİ

Başkanlığını sancaktepe belediye başkanı ismail erdem’in yaptığı sivas platformunun geleneksel iftar yemeğini bu yıl da düzenledi. Haliç kongre ve kültür merkezi’nde gerçekleştirilen iftar yemeğine Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Sivas Valisi Alim Barut, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, sancaktepe belediye başkanı İsmail erdem, çok sayıda Milletvekili, Siyasi parti temsilcileri, Kaymakam, Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.
İftar programında konuşan Sivas Platformu ve Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem; ramazan ayının insanlara yüklediği kardeşlik duygusunu paylaştı.
Milli savunma Bakanı İsmet Yılmaz ise, ”Milletimiz insani yönlerimizi ortaya koyan değerler etrafında birleşirse, vatanımız daha yaşanabilir hale gelir ve gelecek nesillerin bizleri saygı ile hatırlamaları sağlanabilir “ dedi.
Daha sonra sırasıyla mikrofonlarımıza konuşan sivas valisi alim barut ve sivas belediye başkanı sami aydın, sivas platformun düzenlediği iftar programı hakkında duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

Bir cevap yazın