“SİVAS’I TANIYORUM, ÜNİVERSİTEMİ SEVİYORUM” PROGRAMININ ÇEKİMLERİ BAŞLADI

“SİVAS’I TANIYORUM, ÜNİVERSİTEMİ SEVİYORUM” PROGRAMININ ÇEKİMLERİ BAŞLADI

VİZYON 58 TV CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN ” SİVAS’I TANIYORUM, ÜNİVERSİTEMİ SEVİYORUM ” ADLI EĞİTİM – KÜLTÜR VE TANITIM AMAÇLI YARIŞMA PROGRAMIÇEKİMLERİNİN İLKİ BUGÜN GERÇEKLEŞTİ.

“SİVAS’I TANIYORUM, ÜNİVERSİTEMİ SEVİYORUM” PROGRAMININ ÇEKİMLERİ BAŞLADI

 

Geçtiğimiz Günlerde Karşılıklı İmzalan An İşbirliği Protokolünün Ardından Bugün Çekimlerine Başlananan ” Sivas’ı Tanıyorum , Üniversitemi Seviyorum ” Adlı Eğitim – Kültür Ve Tanıtım  Programı Bugün Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti .Programa   Cumuhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız , Sivas Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Mehmet Kul ,Vizyon 58 Tv Onursal Başkanı Cemalelettin Kurt , Vizyon 58 Tv Genel Müdürü Murat Kurt ,  İl Kültür Turizm Müdürü Kadir Pürlü , Aile Ve Sosyal Politalar İl Müdürü Harun Tanve , Üniversite De Görevli Ömğretim Görevlileri Ve Çok Sayıda Öğrenci Katıldı .

İlk Olarak Konuşan İl Kültür Ve Turizm Müdür Kadir Pürlü  ,  Bu Kadar Kaliteli Ve Sivasımızı Tanıtan Bir Programı Ben İlk Defa Görüyorum Çok Anlamlı Buluyorum Dedi.

Ardından Programda  Konuşan Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız  , Sivas Anadoluda Önemli Bir Şehir Doğuyu Batıya Güneyi Kuzeye Bağlayan Ve Tarih Boyunca Önemli Görevlerde Bulunmuş Bir İlim, Bir Kültür Merkezi Olmuş Bir Şehir Dedi.

Daha Sonra Program Çekimlerine Geçildi .  İzleyicilerin Heyecan Ve Zevkle Takip Ettiği Programın  Yayın Tarihi İleriki Günlerde Vizyon 58 Tv Ekranlarından Yayınlanacak .

Kategori: HABERLER

221 izlenme

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.