SİVAS’TA ENİ İYİ TARTIŞMA VE HABER PROGRAMI BU EKRANDA

SİVAS’TA ENİ İYİ TARTIŞMA VE HABER PROGRAMI BU EKRANDA

Vizyon 58 Tv Ekranlarında Her Hafta Cuma Günleri Saat 21:00’de Ekranlara Gelen Neler Oluyor Programı Sivas Ve Ülkede Gündem Oluşturmaya Devam Ediyor .  Metin Kabakçı’nın Moderatörlüğünde  , Usta Yorumcular   Tacettin Kepenek ,  Ziya Soybayraktar ve Avukat  Mustafa Coşkun’un Katıldığı Açıkoturum Programı , Sivaslılar Tarafından Beğeni İle Takip Ediliyor .

Her Hafta Şehrin Nabzını Tutularak Sorunların Ve Çözüm Yollarının Dile Getirildiği Programda , Şehrin Gelişimi Anlamında Şehre de büyük  Katkı Sunuyor .

25 Yıldır Tarafsız , Objektif  Yayın Akışı İle Yayınlarını Sürdüren Vizyon 58 Tv  yayınlanan  Haber Bültenleri İle  de Sivaslı Vatandaşların Sesi Oluyor . Neler Oluyor Programında da her hafta Şehirde ve Ülkede gündeme düşen önemli gelişmeler Usta yorumcular tarafından değerlendiriliyor .  Cuma Günleri Saat 21:00’de yayına giren Neler Oluyor Açık oturum programı ,  İzlenme Rekorları  Kırıyor .

Usta Yorumcuların Katıldığı Programda , Yapılan Yorumlar Ve Tespitler ve çözüm yolları Şehirde ve  Ülkenin Her Yerinde sıkkı bir şekilde  Takip Ediliyor.

Vatandaşalrın istek ve taleplerininde dile getirelerek yetkililere iletildiği programda , Sivas’ta sorunalrın çözülmesi anlamında da büyük katkı sağlıyor .

“Neler Oluyor”  Programı  herhafta olduğu gibi bu hafta da kendi günü ve kendi saatinde Vizyon 58 Tv ekranlarında olacak .

admin

Bir cevap yazın