VALİ AYHAN DSİ VE KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

VALİ AYHAN DSİ VE KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

SİVAS VALİSİ SALİH AYHAN KAMU KURUM VE KURULUŞLARINI ZİYARET ETMEYE DEVAM EDİYOR BU KAPSAMDA DEVLET SU İŞLERİ VE KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET EDEN VALİ AYHAN ÇALIŞMALARI HAKKINDA KURUM MÜDÜRLERİNDEN BİLGİLER ALDI.VALİ AYHAN KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜN TÜM  EKİP VE EKİPMANLARINI TAMAMLADIKLARINI VE KIŞA HAZIR OLDUKLARINI SÖYLEDİ

 

VALİ AYHAN DSİ VE KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

VALİ AYHAN:KARAYOLLARI EKİPLERİMİZ KIŞA HAZIR

 

Sivas valisi Salih Ayhan, kamu, kurum ve kuruluşlarının gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi almak amacıyla ziyaretlerini sürdürüyor.

Vali Ayhan, ilk olarak DSİ 19. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. DSİ Bölge müdürü İsmail Kaya sunum eşliğinde kurumun çalışmaları hakkında Vali Ayhan’a bilgi verdi.

Ziyarette konuşan Ayhan, DSİ’nin köklü bir kuruluş olduğunu belirterek,Bundan sonra hep beraber güçlü bir birliktelikle Sivas’ın ne derdi varsa derman olacağız. Yaptığınız hizmetler Sivas’a hayırlı olsun. 2019 yılında da güzel hizmet yapacağız.” dedi.

Vali Ayhan’ın bir sonra ki durağı Karayolları 16. Bölge Müdürlüğü oldu. Ayhan, kurumun çalışmaları ve devam eden projeler hakkında Bölge Müdürü Aydoğan Aslan’dan bilgi aldı.

Kategori: HABERLER

104 izlenme

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.