VALİ SALİH AYHAN’DAN AHDE VEFA

VALİ SALİH AYHAN’DAN AHDE VEFA

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNİ YÜRÜTÜRKEN RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANAN VALİLER KARARNAMESİYLE SİVAS’A ATANAN VALİ SALİH AYHAN AHDE VEFA ÖRNEĞİ GÖSTEREREK ÖNCELİKLİ ZİYARETİNİ SİVAS’TA İLK KEZ GÖREV YAPTIĞI ALTINYAYLA İLÇESİNE GERÇEKLEŞTİRDİ.

VALİ SALİH AYHAN’DAN AHDE VEFA

Valimiz Ayhan ilçe hükümet konağı önünde Kaymakam Halil Dalak, ilçe ve belde belediye başkanları, kurum amirleri, siyasi parti ilçe teşkilatları, sivil toplum kuruluşu başkan ve üyeleri ile çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı.
Dualar eşliğinde halkı selamlayan Valimiz Salih Ayhan’ın yeni görevinin hayırlara vesile olması için kurban kesildi.
Karşılama töreninde konuşan Valimiz Ayhan, Sivas’ta ilk görev yeri olan Altınyayla’nın kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu, Sivas’ın insanının sıcak yüzünü Altınyayla’da gördüğünü, Altınyayla’dan giderken dualarla uğurlandığını ve tekrar dualarla karşılandığını söyledi.
Daha sonra kaymakamlık makamına geçen Valimiz Ayhan, Kaymakam Dalak’la bir süre sohbet etti. Yeni yapılan Altınyayla İmam Hatip Ortaokulu’nda incelemelerde bulunan Valimiz Ayhan, daha sonra Deliilyas Beldesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kategori: HABERLER

186 izlenme

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.