VALİ YILMAZ ŞİMŞEK, İL GENEL MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI

VALİ YILMAZ ŞİMŞEK, İL GENEL MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI

CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİYLE BİR SÜRE ÖNCE İLİMİZE ATANAN  SİVAS VALİSİ YILMAZ ŞİMŞEK, İL ÖZEL İDARESİNİ ZİYARET ETTİ. ŞİMŞEK, SİVAS İL ÖZEL İDARESİ’NİN YATIRIM PROGRAMINDA YER ALAN PROJELERİN SON DURUMU HAKKINDA GENEL SEKRETER KADİR ALGIN’DAN BRİFİNG ALDI. VALİ YILMAZ ŞİMŞEK DAHA SONRA İL GENEL MECLİSİ HAZİRAN AYI TOPLANTILARININ 1. BİRLEŞİMİNE KATILDI.

VALİ YILMAZ ŞİMŞEK, İL GENEL MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Bir Süre Önce İlimize Atanan  Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, İl Özel İdaresini Ziyaret Etti.

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek , Şimşek, Sivas İl Özel İdaresi’nin Yatırım Programında Yer Alan Projelerin Son Durumu Hakkında Genel Sekreter Kadir Algın’dan Brifing Aldı.

Genel Sekreter  Kadir Algın, Sivas İl Özel İdaresi’nin ilimiz merkez ve ilçelerinde yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduğunu ifade etti.

Vali Dr. Yılmaz Şimşek, İl Özel İdaresi’nin şehrin her alanında hizmetleri bulunduğunu ifade ederek, “Kurumsal yapısı ve güçlü kadrosuyla kurumumuz, 2022 yılında hem merkezde hem de kırsalda yaşam standartlarının artırılması için çalışmalarını kararlılıkla sürdürecek.” ifadelerini kullandı.

Vali Yılmaz  Şimşek daha sonra İl Genel Meclisi Haziran Ayı toplantılarının 1. birleşimine katıldı.

Meclis Başkanı Hakan Akkaş başkanlığında yapılan toplantıda ilk olarak Mayıs ayı karar özetleri okundu.

Meclis Başkanı Hakan Akkaş, Vali Yılmaz Şimşek’e yeni görevinde başarılar dileyerek, İl Genel Meclisi toplantısına katılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Vali Yılmaz Şimşek ise, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş nezdinde meclis üyelerine nazik davetlerinden dolayı teşekkür ederek, “Sivas geniş coğrafyası, farklı özellikler ve zenginlikler barındıran bölgeleri ile şüphesiz potansiyeli çok yüksek bir şehir dedi.

haber

Bir cevap yazın