VİZYON 58 TV 21 YAŞINDA

21 YIL ÖNCE SİPAS TV OLARAK YAYIN HAYATINA BAŞLAYAN VE TARAFSIZ, OBJEKTİF VE İLKELİ YAYIN ANLAYIŞI İLE SİVAS VE SİVASLILARA HİZMET EDEN VE UYDU ÜZERİNDEN YAYINA BAŞLADIKTAN SONRA VİZYON 58 TV ADINI ALAN KANALIMIZ 21 YAŞINDA.

 

 

EN BAŞARILI TV KANALI KANAL, EN ÇOK İZLENEN ANADOLU TELEVİZYONU OLARAK BİR ÇOK ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLEN VİZYON 58 TV YİNE ZİRVEDEKİ YERİNİ KORUMAYA VE MİLLETİN SESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR.

 

21 YIL ÖNCE KURULAN VE İLK İSMİ SİPAS TV OLAN VİZYON 58 TV SİZLERDEN ALDIĞI GÜÇ VE DESTEKLE ZİRVEDEKİ YERİNİ KORUMAYA DEVAM EDİYOR.

 

SÖZ KONUSU SİVAS VE SİVASLILAR OLDUĞUNDA HER PLATFORMDA TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYAN VİZYON 58 TV BELLİ, BİR KİTLENİN DEĞİL MİLLETİN KANALI OLARAK 21 YILDIR EVLERİNİZE KONUK OLUYOR.

 

SİVAS VE İSTANBUL’DA BULUNAN STÜDYOLARINDA GEREK ÜLKE GEREKSE ŞEHİR GÜNDEMİNİN ELE ALINDIĞI HABERLER VE PROGRAMLARLA HALKIN MERAK ETTİĞİ KONULARIN ÜZERİNE KORKUSUZCA GİTMEYE DEVAM EDEN VİZYON 58 TV SİZLERDEN ALDIĞI GÜÇLE YAYIN HAYATINI SÜRDÜRMEKTEDİR.

 

 

İSTANBUL’DA YAŞAYAN SİVASLILARIN SESİ OLMAK İÇİN AÇILAN VİZYON 58 TV İSTANBUL STÜDYOLARINDAN İSTANBUL BAŞTA OLMAK ÜZERE ANKARA, KAYSERİ GİBİ BİRÇOK İLDEN KONUKLARIN KATILDIĞI HAFTALIK 32 PROGRAM YAYINLANIYOR. VİZYON 58 TV BU ANLAMDA DA BİR REKORA İMZA ATTI.

 

VİZYON 58 TV DÜN KONYA’DA DÜZENLENEN MEVLANA HOŞGÖRÜ BARIŞ KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ TARAFINDAN ANADOLU’NUN EN BAŞARILI VE EN ÇOK İZLENEN TELEVİZYONU ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ. ALDIĞI BU ÖDÜLE BAŞARISINI TAÇLANDIRDI.

Bir cevap yazın