VİZYON 58 TV 22 YAŞINDA

VİZYON 58 TV 22 YAŞINDA

En başarılı TV kanalı kanal, en çok izlenen Anadolu Televizyonu, yapılan reyting ölçümlerinde Türkiye’de en çok izlenen 17’nci kanal olarak bir çok ödüle layık görülen vizyon 58 tv yine zirvedeki yerini korumaya ve milletin sesi olmaya devam ediyor.

22 yıl önce kurulan ve ilk ismi Sipas TV olan Vizyon 58 TV sizlerden aldığı güç ve destekle zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

Söz konusu Sivas ve Sivaslılar olduğunda her platformda taşın altına elini koyan Vizyon 58 TV belli, bir kitlenin değil milletin kanalı olarak 22 yıldır evlerinize konuk oluyor.

Sivas ve İstanbul’da bulunan stüdyolarında gerek ülke gerekse şehir gündeminin ele alındığı haberler ve programlarla halkın merak ettiği konuların üzerine korkusuzca gitmeye devam eden Vizyon 58 TV sizlerden aldığı güçle yayın hayatını sürdürmektedir.

İstanbul’da yaşayan Sivaslılar’ın sesi olmak için açılan Vizyon 58 TV İstanbul stüdyolarından İstanbul başta olmak üzere Ankara, kayseri gibi birçok ilden konukların katıldığı haftalık 32 program yayınlanıyor. Vizyon 58 TV bu anlamda da bir rekora imza attı.

Vizyon 58 TV Konya’da düzenlenen Mevlana Hoşgörü Barış Kültür ve Sanat Derneği tarafından Anadolu’nun en çok izlenen televizyonu ödülüne layık görüldü. Vizyon 58 TV yapılan reyting ölçümlerinde de Türkiye’nin en çok izlenen 17. Kanalı olarak başarısını taçlandırmış oldu.

admin

Bir cevap yazın