YETENEK SENSİN SİVAS’IN 4. BÖLÜMÜ PERŞEMBE GÜNÜ ÇEKİLECEK

Arabesk müziğin tanınmış isimlerinden, şarkıcı ve sinema oyuncusu Gökhan Güney, Yetenek sensin Sivas’ın konuk jürisi oluyor.

vizyon 58 TV’de yayına başlayan yetenek sensin Sivas, yetenekli gençleri dünyaya tanıtmaya devam ediyor.

Yetenek sensin Sivas’a başladığı ilk bölümünden bu yana yoğun ilgi gösteren Sivaslılar, Perşembe günlerini artık iple çeker oldu.

Yetenek sensin Sivas ile birlikte, Sivas’ın tanıtımına büyük katkılar sağlayan, kanalımıza dünyanın her tarafından olumlu tepkiler gelmeye devam ediyor.

Her hafta ünlü sanatçıların konuk juri olarak katıldığı yetenek sensin Sivas, Cumartesi akşamı izlenme rekorları kırıyor.

Perşembe günü saat 16:30 da 4. bölümünün çekimi yapılacak olan yetenek sensin Sivas adlı yarışmanın bu hafta ki sürpriz konuk jüri üyesi ise herkesin yakından tanıdığı, Arabesk müziğin tanınmış isimlerinden, şarkıcı ve sinema oyuncusu Gökhan Güney, olacak.

Arabesk müziğin sevilen sanatçısı Gökhan Güney, yetenek sensin Sivas ile hem Sivaslılar ile bir araya gelecek hemde Sivas’ı yakından görme imkânı bulacak.

Ünlü sanatçı Gökhan Güney yarışmacılara yorumlarıyla destek verecek.

20 Kasım Perşembe günü fidan yazıcıoğlu kültür merkezinde çekimi yapılacak olan yetenek sensin Sivas’a tüm Sivaslıları bekliyoruz.

Bir cevap yazın